Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire nehéz olyan társat találni, aki minden téren nyitott?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, aki egyszerű hétköznapi dolgokban is szeret új dolgokat kipróbálni (pl. utazgatás, sport, kiállítások) és az ágyban is. A minden alatt pedig tényleg (majdnem) mindenre gondolok, feszengés nélkül ÉS komoly párkapcsolatban.

Nektek szokott hiányozni valami ilyen jellegű dolog a kapcsolataitokból? Mi az, ami iránt nyitottak lennétek és mi az, ami már túl sok? Mi volt eddig a leghúzósabb dolog, amit kiakar próbálni a párotok és nem mentetek bele? Mi az, amit ti kiakartatok és a párotok nem vállalta? Van olyan, amit nem mertetek még elmondani?


2019. márc. 17. 11:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

De ez már csak szőrszálhasogatás. A nem ízlik, és a nem jó nekem pl ugyanaz. A diszkózene nem zene. Ez azt jelenti, nekem nem zene.


Viszont ha nem szereted a kávét, de megkóstolsz kávékat, az nekem csak azt mutatja, hogy azt sem tudod, mit akarsz, a véleményed nem számít, nem tudsz döntéseket hozni, vagy mellettük elköteleződni. Amihez viszont tökre passzol a 80 emberes kapcsolat.

2019. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#11: Az, hogy az ember felfogja, hogy a szubjektív és az objektív vélemény más, miért lenne szőrszálhasogatás? A dolgok egy része tőlünk függetlenül olyan, amilyen. Az audisok egy része szerint a bmw nem autó. De, autó, mert ráillik az autó definíciója.

Amit utána írtál, arra nem tudom, hogy mit írjak. Teljesen logikátlan.

2019. márc. 17. 13:08
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jól mondja. Ha nem szereted a kávét, ennek ellenére végigpróbálsz 80 fajta kávét, az nem nyitottság, az hülyeség.
2019. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#13: Mégis miért lenne hülyeség? Ha csak azt iszom, amit szeretek, akkor mégis hogy tudok nyitott lenni?

Volt egy barátnőm. Nem szerette a sört. Rádumáltam, hogy kóstoljon meg párat velem. Nem ízlett neki egy csomó, aztán végre rátaláltunk az egyik hidegkomlósra, ami ízlett neki és azóta is imádja. Szóval ő nem volt nyitott ilyen téren, hanem hülyeséget csinált?

2019. márc. 17. 13:58
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen tudom miről beszélsz,úgy én anblokk a nyitott embereket imádom akiknek nem kötött a látásmódja, életszemlélete de erről senki nem tehet. Senki nem hibás azért mert beilleszkedett egy környezetbe vagy született és mást nem látott, de azért igen felelős hogy mit kezd a saját életével. Egyébként ÉN úgy gondolom hogy egy nyitott ember rátud venni egy nem nyitottat hogy változzon és kicsit legyen bátrabb merjen élni.
2019. márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
14: Mert ha tudod, hogy nem szereted, akkor egy logikátlan és fölösleges lépés. Tudom, én például nem szeretem a sütőtököt. Ennek ellenére én is minden éven megpróbálok enni belőle, hogy "hátha most már szeretem". De aztán mindig az a vége, hogy "brr, nem, ez még mindig rossz."
2019. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan ez, hogy heteróként nem próbálok ki meleg dolgokat, hogy "hátha majd megszeretem" :D
2019. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!