Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire nehéz olyan társat találni, aki minden téren nyitott?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, aki egyszerű hétköznapi dolgokban is szeret új dolgokat kipróbálni (pl. utazgatás, sport, kiállítások) és az ágyban is. A minden alatt pedig tényleg (majdnem) mindenre gondolok, feszengés nélkül ÉS komoly párkapcsolatban.

Nektek szokott hiányozni valami ilyen jellegű dolog a kapcsolataitokból? Mi az, ami iránt nyitottak lennétek és mi az, ami már túl sok? Mi volt eddig a leghúzósabb dolog, amit kiakar próbálni a párotok és nem mentetek bele? Mi az, amit ti kiakartatok és a párotok nem vállalta? Van olyan, amit nem mertetek még elmondani?


2019. márc. 17. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Az összes szexuális aberráció és fétis az elme által teremtett belső pokolból eredő fájdalom enyhítését szolgálja, amit szintén az egós elme hoz létre. Minden elfajulás, minden aberráció, minden elferdült hajlamért az elme tehető felelőssé. Ezt a saját példámból tudom. Amikor elkezdtem leválasztani magam az elmémről, és megszüntettem a kényszeres gondolkodást, hirtelen minden szexuális fétisem, és a szexualitás izgalmának fokozására irányuló gondolat és érzés eltűnt. Az vált számomra a legizgatóbbá és legvonzóbbá, amit a természet megalkotott az elme kicsavarása nélkül. Tehát a normális szex, mindenféle fétis és aberráció nélkül.
2019. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem pont egy kis zártság hiányozna. Paradox módon az "új dolgok az ágyban" annyira unalmasak.
2019. márc. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nyitottságot általában az extrémitásra értik? Te is? Tehát mondjuk az a nyitottság neked szex téren, hogy hármas négyes sokas szex és lefeküdhetsz a barátnőjével is? Mert ez nem nyitottság, ez túlzás és extrém. Pedig sokan nyitottságnak nevezik.
2019. márc. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#1: Persze, hogy az elme alkotta őket, de ettől még nem lesznek természetellenesek a dolgok, mivel az elme is a természet része.

Az sem túl természetes, hogy egy monitort vagy képernyőt bámulsz épp és ilyen jó időben nem a szabadban vagy. És?


#2: Ezt így még nem hallottam. Mikre gondolsz, mit szeretnél máshogy?


#3: Ezt is értem alatta, de nem csak ezt. Te mit értesz nyitottság alatt?

2019. márc. 17. 12:15
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy szóval se mondtam, hogy nem a természet része, viszont nem a fejlődés irányába visz, hanem hátráltat. Én csak elmondtam, hogy miért vágysz ilyen dolgokra.

A szex egy drog, ahogy az alkohol és a kokain. Az ember a fájdalmát nyomja el vele, és minél nagyobb a lelki fájdalma, annál nagyobb adagra van szüksége, annál jobban aberrált lesz, és nem azt a célt fogja szolgálni, amit szolgálnia kéne, hanem hogy az ember elnyomja vele a fájdalmát. Azért akarsz új dolgokat kipróbálni, mert szenvedsz, és ezzel csillapítanád a fájdalmad.

2019. márc. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon unalmas azon stresszelni, hogy mikor akar fejen állva baszni, meg 3 másik pasit hozni, meg milyen fájdalmas vagy megalázó szarokkal áll elő. Ez mindenkinek más.


Úgyhogy nekem a normalitásra való nyitottság hiányzik. Akinek nem csak dugás az élet, és dugástól dugásig ki kell bírni valahogy.


Hidd el, ezt nehezebb elmondani, mint hogy mit AKARSZ csinálni, milyen fétis, milyen aberráció miért oké, és miért vagy te a rossz.

2019. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
3as vagyok. Enyhébb dolgokat. Például ha vegetáriánus a párod , akkor nyitottság ha minden nap más étterembe mentek, de az nem nyitottság, ha elvárod tőle, hogy húst egyen. Érted? Eleve komoly nem lehet a kapcsolat, ha mással is szexelnél.
2019. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#5: Nem igazán látok abban logikát, amit írsz. Rám nem igaz. Amikor szenvedek vagy rossz passzban vagyok, akkor pont, hogy semmiféle szexhez nincs kedvem. Amikor minden rendben, akkor kívánom a dolgot. Hátráltatni sem hátráltat. Egy jó szextől energikusabb leszek.


#6: Ah, így már értem. Ez egy konkrét mostani kapcsolat vagy sorozatosan futottál ilyenekbe? Miért nem mered elmondani, hogy már nem akarsz olyan dolgokat?


#7: Nyitottság terén szerintem eleve jó, ha kipróbálnak új éttermeket az emberek. Sokaknál látom, hogy a randizós időszak után belesüppednek a dolgokba és max a legközelebbi gyorskajáldába ugranak el néha vagy pizzát rendelnek.

Ha a vegetáriánus meg sem kóstolna semmilyen húsos kaját, akkor ő nem nyitott?

Kicsit úgy érzem, hogy az egyéni értékrendedhez igazítod a nyitottság fogalmát, amivel amúgy nincs gond. Megértem, ha pl. nem tudod elképzelni magad úgy egy komoly kapcsolatban, hogy mással is lehet szexelni, de ha azt állítod, hogy eleve nem is lehet egy ilyen jellegű kapcsolat komoly, akkor az nem nyitottságra utal.

2019. márc. 17. 12:40
 9/17 anonim ***** válasza:

A világ ilyen sajna. Baszásközpontú meg erőltetés-mániás.


Pl amit írsz, szerintem nem lehet komoly egy nyitott kapcsolat. Ez nem azért van, mert én nem vagyok nyitott, ennek a nyitottsághoz, semmi köze.


Olyan, mintha azt mondanám, nem lehet jó rakott krumplit csinálni, mert én utálom a rakott krumplit. Rám ez az állítás igaz lesz, mert csak szubjektív módon tudom nézni a rakott krumplit. Rengeteg embernek ízlik, nekem nem kaja. Nem azért, mert nem vagyok nyitott, hanem mert más az ízlésem.

2019. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9: Pont erről beszélek. Én elég finnyás vagyok, nem szeretem pl. a kávét. Ettől függetlenül nem mondom azt, hogy a kávé nem jó, hanem azt mondom, hogy a kávé nekem nem ízlik. (Pont úgy, ahogy nem mondom azt, hogy egy kapcsolat ettől vagy attól komoly. Belátom, hogy nekem mitől komoly, ettől függetlenül észlelem a környezetemben, hogy más jellegű kapcsolatok is komolyak.)

Nyitottság terén viszont simán megkóstolok egy új kávét.

2019. márc. 17. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!