Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért volt a buszon?

Figyelt kérdés
Tele volt a busz, én álltam a csukló résznél szembe tudtam csak kinézni busz ablakán 2x rá néztem arra a lányra aki pont ott ült ahol ki tudtam nézelődni, csaj is elkezd engem nézni, kezdett mosolyog, én is elkezdtem mert szemembe nézett és inkább elő vettem a telefonomat nyomkodni mert nehogy észre vegyen rólam valamit, amikkor le szált akkor már nem nézett, én meg összetudtam szedni magam ne mosolyogjak.

2019. márc. 14. 16:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Akkor szerinted miért mosolygót miért mondott nemet és hogy nem ér rá buszpályaudvaron?


Közbe meg mindig néz ha lát és visszanézett rám és mosolygót, persze ezt nem tudtam volna ha munkatársam nem mondja hogy visszanézett.


Egyszerűen nem értem ezt a lányt.


Haverjaim munkatársaim szerint szólítsam le újra, és hívjam el cukrászdába.

2019. márc. 14. 17:52
 12/18 A kérdező kommentje:
# 10 Trolloknak nem válaszolok soha semmit.
2019. márc. 14. 17:53
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen. Érthetetlen. De olyan is volt, hogy a lány azt mondta, óó azt hittem már sosem jössz ide. :) Szóval hagyni kell, aki ilyen dili és majd legközelebb is szedd össze a bátorságod! Le kell tojni a kudarcokat! Nem minden ember egyforma.
2019. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szerintem beijedtél. Van ez így . Nem állsz készen a kapcsolatra.
2019. márc. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem a legjobb ismerkedési módszer a buszozás. meg az utcai ismerkedés. A netes társkeresőzés kamus.
2019. márc. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kérdező:


1. A nők nem úgy működnek, mint a férfiak. Ez a legfontosabb amit most meg kell értened. Egyszer tetszik nekik ugyanaz a férfi, máskor meg már nem. Lehet hogy nem tetszett neki, hogy először nem mertél odamenni hozzá és ezért már nem tetszel neki. Lehet, hogy azóta lett barátja és ezért nem tetszel már neki. Lehet, hogy... 100 oka lehet még, hogy korábban miért tetszettél neki, most már miért nem. Akkor kell lépni egyből, amikor látod, hogy tetszel neki, nem hetekkel-hónapokkal később!


2. Ez nagyon rossz duma volt, hogy "Szia! Ráérsz beszélgetni?". Csak simán mondj neki valamit, anélkül hogy az engedélyét kérnéd.


3. Aki lány egyszer már elutasított, azt hagyd a fenébe. Amíg nem lesz barátnőd, ne egy lánnyal foglalkozz. A legtöbb buta férfi itt rontja el, hogy már azelőtt szerelmes lesz egy lányba, mielőtt a lány még tudná hogy él, vagy mielőtt még szexeltek volna/összejöttek volna. Felejtsd el ezt az egy lányt, ne koncentrálj rá, mert ez a hajó már elúszott.

2019. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Akkor miért mosolygót mikkor mondta hogy nem nem ér rá?


Kell nekem ez a lány tetszik a mosolya arca.


Talán így kellet volna leszólítanom hogy: Szia szeretnék veled ismerkedni mert nagyon tetszel nekem és délután elmehetnénk cukrászdába?


Buszos csajt meg nem akartam sok ember előtt leszólítani mert gáz lett volna hogy ki nevetek volna meg az öregasszony is aki a lány mellett ült.

Max leszálltam volna és ott szólítottam volna meg.


Nem tudom miért nézett a szemembe, pedig csak az ablakon néztem ki de nem lehetett mert rám nézett.


Voltak már kapcsolataim de mint csak a kalandot keresték csak az egyikkel volt hosszútávú de később ő is meg változott 2x félre smárolt 2 sráccal, volt barátjánál aludt, 2 hetes kajával majdnem kórházba juttatott, meg ha rám nézett egy lány ki akarta nyomni a szemét.


De mikkor lépjek akkor ha sokáig néz?

Akkor szájak le a buszról?


A buszos csaj az így csinált rám nézett, muszáj volt másfele néznem mert nagyon mosolyogtam volna és mikkor megint arra nézek nézett, meg forgatta a szemét is ilyen sunyisan hogy azt hiszi nem vesszem észre hogy engem nézz.


Mostanság 3 ilyen lány van aki nézz, a buszos igaz csak tegnap láttam először van a buszpályaudvaros meg van a utcabeli, de az utcabeli az akkor is rám nézz ha barátja ott van csak háttal de a lány meg nézz, meg előttem ül a buszon de kezd hátra fele nézni, én mindig fülessel megyek a buszhoz, csak mikkor mentem az orvoshoz akkor nem és akkor rám köszönt de sose láttam az előtt.

2019. márc. 15. 12:58
 18/18 A kérdező kommentje:

Igazatok van.

Találkozók a lánnyal a buszpályaudvaron megint le szólítom mert nagyon be jön nekem, de ha megint nemet mond akkor ennyi, és ha az egyik pénteken haza fele megint látom a lányt és ismét nézz engem akkor le szállok és le szólítóm.


De azt nem értem miért nézz az utcabeli lány ha van barátja. Ti értitek?

Nem csúnya, de nekem nem kellenek már a roma lányok.

2019. márc. 15. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!