Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért volt a buszon?

Figyelt kérdés
Tele volt a busz, én álltam a csukló résznél szembe tudtam csak kinézni busz ablakán 2x rá néztem arra a lányra aki pont ott ült ahol ki tudtam nézelődni, csaj is elkezd engem nézni, kezdett mosolyog, én is elkezdtem mert szemembe nézett és inkább elő vettem a telefonomat nyomkodni mert nehogy észre vegyen rólam valamit, amikkor le szált akkor már nem nézett, én meg összetudtam szedni magam ne mosolyogjak.

2019. márc. 14. 16:25
1 2
 1/18 anonim válasza:
89%
hány éves vagy? 12?
2019. márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ,ismerkedni akart. Altalaban a tetszes jele a mosoly.

N/40

2019. márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezte a tetszését feléd. Zöld lámpát kaptál. The End
2019. márc. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De azért annyira nem mosolygót ahogy elgondoljátok csak nézett inkább.
2019. márc. 14. 16:58
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Milyen jelre vársz? Buján nyalogassa a száját, miközben jobb kézzel a mellébe markol, a balt pedig célzatosan le-föl mozgatja a kapaszkodón?
2019. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Miért volt az, hogy inkább elővetted a telefonod?


Mert egy gyáva szar vagy.


Vagy mégis milyen válaszra vársz? De ne aggódj, ugyanezt csinálta volna a férfiak 95%-a. Nagyon-nagyon kevés férfi elég bátor ahhoz, hogy nappal, józanon, nyilvános helyen odamenjen egy ismeretlen nőhöz, még akkor is ha előtte volt szemezés.

2019. márc. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Engem csak az érdekel, miért néznek a lányok mért néznek a szemebe és mosolyognak.
2019. márc. 14. 17:26
 8/18 A kérdező kommentje:

1 Nagyon mosolyogtam volna

2 Másik lányról:

Kb 2 honnapja vettem észre hogy néz egy lány.

Múlt héten is rám nézett, és a haverom visszanézett rá és azt mondta a lány visszanézett és rám nézett és mosolygott.

Másnap a lány egyből ment be a buszpályaudvar várójába és leült a padra facebookozni, én is be mentem mellette lévő padra leültem de akkor nem mert rám nézni mikkor mentem ki és visszanéztem ő is nézett.

Le szólitottam múlthét Csütörtökön.

Mondtam neki:

Szia ráérsz egy kicsit beszélgetni, erre el kezd mosolyogni azt mondja nem nem ér rá, és egyből megy be a váróba. 😞

Mindig egyedül látom 5:14 kór ér oda, és a váróba nyomja a facebookot.

Hétfőn nem volt valami jó kedve kicsit mérges volt, de nem nézett rám és megint sietett be a váróba.

Vagy szégyenlős?

Fél?

Miért ilyen?

Szerinted bejövök neki?

Érdemes megpróbálnom újból?


Elhívni cukrászdába?


Gondoltam most így szolítanám le: [link]

2019. márc. 14. 17:30
 9/18 Karena26 ***** válasza:

Ez a videó nagyon nem életszerű.

Maradnia kellett volna a srácnak dumcsizni sztem. De a csajok eleve csuklóból hárítanak egy ilyen rohamot, úgyhogy...

2019. márc. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Szard le a csajt! Azt meséld már, hogy hanyas szinten vagy a Candy Chrushban???
2019. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!