Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti összejönnétek egy olyan férfival aki minden hétvégén berugik? Beül a kocsmába és részegre leissza magát.

Figyelt kérdés
Egy ilyen embertől hogy várhat a nő bármi komolyságot és biztonságot a kapcsolatban? Egyébként egy intelligens fiúról van szó, és nem értem hogy miért issza le folyton magát.
2019. márc. 11. 21:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
De, ha e melléje be is pukilik, okádilik, ami társaságban nem illik, akkor véle az életed idillik lészen. Csápj le rá, mert egy igázi árányember. :XD
2019. márc. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem tudom, hogy mennyi idős lehetsz, de nem ismered az embereket. Akinek ilyen szokásai vannak, mint amiket leírtál, sajnos valamit nem tud megoldani, nincs mellette senki és emiatt csinálja ezt lazulásképpen. Én egy kis jótanáccsal látnám el, olykor beszélnék vele emberileg, s egyelőre nem szeretnék vele kapcsolatot, de többször segítenék neki, közös programokat is szerveznék beszélgetésekkel.34N.
2019. márc. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
SOHA nem jönnék össze kocsmázós, iszogatós pasival! Apám alkesz volt, ez kísérte végig a gyerekkoromat. Ne rontsd el az életedet, nagyon sok rendes srác létezik, aki nem iszik.
2019. márc. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Na végre találtál egy börtöntölteléket magad mellé. Képzeld csak el milyen menő leszel az ösztönlény barátnőid előtt YUPIII!
2019. márc. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
NEM!
2019. márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tudod hogy minden hétvégén kocsmázik akkor te is ezt csinálod? Mindenkinek más a mérték amig értelmesen összefűgően tud valaki beszélni addig nem mondanám részegnek csak jól bírja az alkoholt . Ez messze van az alkoholizmustól volt amikor 2 hónapig le jártam minden hétvégén és volt hogy 2 és fél évig semmit nem ittam. Tehát arra nem gondoltál , hogy magányos ez a fiú és azért kocsmázik ?
2019. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ez a gyerek akkor is iszik ha magányos ha nem. Egyszerűen az esetek 90%-ban leissza magát, amikor találkozik a haverokkal. Ilyennel nem lehet komolyan tervezni..csak kíváncsi voltam a véleményekre.
2019. márc. 13. 00:18
 18/19 anonim ***** válasza:
Kérdező válalkozok nagy része alkoholista .. akik naponta isznak meg fél üveg drága piákat.. Ha ez alkesz neked aki hétvégente iszik úgy hogy nincs kitől fügni sem elvárások akkor ügyes vagy.
2019. márc. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Hàny éves vagy? Csak mert akkor olyan tapasztalatot mondok
2019. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!