Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajszik, dohányos pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik, dohányos pasival összejönnétek?

Figyelt kérdés

Volt már dohányzó pasitok? Ti dohányoztok?

Ha összejönnétek, akkor milyen feltételek mellett? Ha nem, akkor miért nem?


Vagy ha nagyon figyelmes(intelligens stb stb), és kellően jó(pasi) a pasi, akkor ennyit el tudtok neki nézni?


Kort is kérek, s hogy eddig hány pasitok volt dohányos és nem dohányos. Köszönöm.



2019. febr. 25. 22:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Próbáltam, de nem ment. 24 voltam akkor, nagyon tetszett a srác, minden rendben volt vele, de undorodtam a szagtól. De én extra módon utálom a dohányzást.
2019. febr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem.*

Nem volt.

Nem dohányzom.

*mert büdös, nem bírom nagyon. Érzem a ruhán, bőrén, száján...

Nem tudom elnézni sajnos. Ábrándultam ki emiatt tetsző pasiból.

2019. febr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Kort is kérek, s hogy eddig hány pasitok volt dohányos és hány nem dohányos. Köszönöm.
2019. febr. 25. 22:42
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az 1 évnél rövidebb kapcsolatokat most nem számolnám, bár szinte mindegyik dohányzott. 7 évig voltam együtt az előző párommal és 7 éve vagyok együtt a gyermekem apjával, mindkettő dohányos. A "feltétel" annyi, hogy lakásban/zárt térben nincs cigizés, bár ezt magától is így gondolja a férjem. Kezet mos rágyújtás után, rendszeresen mos fogat, szóval nem jellemző, hogy büdöset érzek rajta.
2019. febr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jövök össze dohányos pasikkal. Értelemszerűen én sem cigizem.
2019. febr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Párszor randiztam dohányzó pasival. Csak akkor gyújtott rá amikor kint sétáltunk (pl. beülős hely után lementünk a folyópartra), de akkor 2-3 szálat is elszívott egymás után (gondolom azért hiányzott neki a nikotin, biztos hosszú volt az idő amíg rám való tekintettel nem gyújtott rá). Folyton rágózott, de egyszerűen engem nagyon zavart hogy az egyébként vonzó pasi jó illatába dohányfüst keveredik ami mindenhol érződik a bőrén, ruháján, haján, csókján. Mondtam neki hogy miattam semmiképp ne szokjon le (csakis önmagáért ha akar). Pár randi után viszont véget vetettem a dolognak. Biztos sok nem dohányzó van akit ez nem zavar ennyire mint engem. Lehet hogy ha valamilyen módon megszeretem akkor már nem zavart volna olyan nagyon, de nem tudom hogy jutottam volna el odáig, mert nem tudtam figyelmen kívül hagyni, hiszen állandóan éreztem. Szerintem nagyobb esélye van dohányzó párral annak aki szintén dohányzik.

Utána összejöttem a jelenlegi párommal (aki nem dohányzik, bár korábban ő is dohányzott - de leszokott mielőtt találkoztunk).

Összesen egyébként két dohányzó emberrel randiztam, a nem dohányzók voltak többen és a jelenlegi nem dohányzó párommal több mint 10 éve vagyunk együtt.

31/N

2019. febr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kort is kérek, s hogy eddig hány pasitok volt dohányos és hány nem dohányos. Köszönöm.
2019. febr. 25. 23:07
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Dohányzom, párom nem (már leszokott). Amikor nem cigiztem se feltétlen zavart.

Lakásban, autoban, zárt helyen nem viselem el.

N27

2019. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt és nem is lesz soha. Nem szólok bele mások életébe, mindenki annyit dohányzik, amennyit akar, de nálam ez egyike a nagyon kevés zérótoleranciás dolgoknak. Sosem dohányoztam, nem bírom a füstöt és egy számomda nagyon kedves ember tüdőrákban halt meg, mert dohányzott. Nem jönnék össze dohányossal, lehet bármilyen kedves, rendes, jóképű stb.
2019. febr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
9.vagyok: 24/N
2019. febr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!