Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajszik, dohányos pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszik, dohányos pasival összejönnétek?

Figyelt kérdés

Volt már dohányzó pasitok? Ti dohányoztok?

Ha összejönnétek, akkor milyen feltételek mellett? Ha nem, akkor miért nem?


Vagy ha nagyon figyelmes(intelligens stb stb), és kellően jó(pasi) a pasi, akkor ennyit el tudtok neki nézni?


Kort is kérek, s hogy eddig hány pasitok volt dohányos és nem dohányos. Köszönöm.



2019. febr. 25. 22:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem jönnék össze dohányzóval. Nálam eleve kizáró tényező a cigi, az alkohol, az egészségtelen mozgásszegény életmód és az elhízott alkat.

Én még soha nem próbáltam a cigit és nem is fogom.

Apukám cigizik, anya nem.

Párom nem cigizik.


A cigi büdös, drága és egészségtelen.


28N

2019. febr. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Az ex férjemmel mindketten dohányoztunk, amikor összejöttünk. Én voltam 25, ő 32. Én 3 évvel azután örökre letettem a cigit, majd utánam nem sokkal ő is. (Ő volt az első kapcsolatom)A válás után volt még két rövid kapcsolatom, mindkettő nemdohányzó volt. Egy dohányos is udvarolt, tetszett is, de a cigi szagot egyszerűen nem bírtam. Már magam sem értem, hogy voltam képes 13 éven át cigizni fiatal koromban :-( Soha többé nem gyújtanék rá. Most egyedül vagyok, de dohányzó pasi nem kéne, nem bírnám szagolni és én szeretem a jó illatú pasikat.

N 41

2019. febr. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Rendkívül jó pasinak kell lennie ahhoz, hogy valamelyest eltudjam nézni a dohányzást.De cigizés után feltétlen kezet és fogat kellene mosnia, ha közel akar jönni hozzám.Undorodom a bagó szagtól, gyomorforgató.Ráadásul migrénem lesz tőle, mint általában minden erős szagtól.

Volt dohányzó pasim is, meg nem dohányzó is.A cigisek tudták a szabályt, hogy utána kéz és fogmosás! Bár ez nem sokat segít a szag ellen.De érdekes, volt olyan dohányzó barátom, akin sosem éreztem.Igaz, ritkán cigizett és nagy piperkőc volt, úgyhogy a parfüm és rágó illatt minden mást

elnyomott.

44/n.

2019. febr. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
48%
És ha elektromos cigizik az illető? Akkor is ez a vélemény?
2019. febr. 26. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Az elektromos cigi teljesen más.

Nem lesz büdös tőle a ruhája, a szája, a lehelete, a lakásban nem lesz büdös. Még az utcán sem kell megfulladni tőle passzív dohányosként..

Mert ugye, ha valaki rágyújt mellettem, én passzív dohányosként azt se akarom szagolni, sem érezni, eleve 13 éve leszoktam, azóta gyűlölöm még az utcán is, ha előttem sétál valaki és rágyújt.

Ezzel szemben az elektromos cigivel semmi bajom. Rohadt jó ízeket lehet kikeverni. Nem mondom, hogy egészségesebb, mert semmi nem egészséges, ami nem tiszta levegőként kerül a tüdőbe, de lényegesen jobb.


Egyébként a cigivel se lenne bajom, ha sokan nem akarnának meghalni,ha 5 percen belül nem szívhatnak el egy cigit, vagy ilyen látványosan szenvednek. Ja, és , ha nem lenne büdös.. Ez a fő bajom.

2019. febr. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem és kizáró ok. A volt barátom a kapcsolatunk alatt szokott rá, soha többé. Nekem iszonyat büdös. Egészségtelennek is tartom, valamint luxusnak a mai világban. Évente 350-400 ezres luxuscikk. Szerencsére a férjem is azonos véleményen van.


29 N

2019. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%
Igen, engem ez egyáltalán nem zavar. Én nem dohányzom, soha nem is próbáltam, viszont a környezetem mindig tele volt dohányosokkal (úgy nőttem fel, hogy a családomban mindenki cigizett és később a barátaim közül is többen cigiztek). Sokan nem szokták nekem elhinni, mert milyen büdös stb., de én esküszöm, hogy meg sem érzem a cigi szagot másokon, egyszerűen nekem nem tűnik fel... Ha beleszagolnék egy csikkekkel teli kukába, akkor nyilván érzem, hogy büdös és nem tetszik, de pl. egy embernek a ruháján vagy a bőrén soha nem venném észre. Szóval annyi, hogy viselkedjen normálisan pl. ne dobálja el össze-vissza, csak ott gyújtson rá, ahol szabad, legyen tekintettel másokra és ne füstöljön olyanra, akit zavar stb., de ennyi. A jelenlegi párom az első és ő is dohányzik. 21/L
2019. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Összejönnék. Próbáltam a dohányzást, de nem dohányzom és nem is szeretem. Viszont úgy vagyok vele, hogy ez mindenkinek az önálló döntése, rossz szokás. Ettől még lehet intelligens, okos, kedves, vicces, normális. Ismerek jópár ilyet. Nem volt még dohányzó párom.

És ha bevállalná hogy legalább akkor mérsékeli a dohámyzást amikor velem van, akkor simán.

2019. febr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én igen. Nekem nem von le semmit az értékéből.

(Nekem is közrejátszik, hogy a családomban sok a dohányos, szóval hozzászoktam a szaghoz.)

De én nem cigizek.

2019. febr. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Régebben zavart, de nem volt kizáró ok, bár sosem láttam értelmét a dohányzásnak. Viszont együtt éltem 2 évig egy dohányzó exemmel, hát... Büdös volt a ruhája, a szája, undorító volt. Így 25 évesen már nem jönnék össze olyannal, aki dohányzik. Vőlegényem sem dohányzik, én sem. Van a környezetemben pár ember, aki igen, fél tudnék fordulni a közelükben.
2019. febr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!