Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire könnyű/nehéz kutyáské...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire könnyű/nehéz kutyásként párt találni? Pasik, titeket mennyire zavarna ha a csajnak aki tetszik egy boxer kutyája van és néha az ágyban is alszik?

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 21:33
1 2 3
 11/21 Rockarc ***** válasza:
92%

Volt egy baratnom meg hajdanan, neki volt kutyaja. En birom kulonben az allatokat, a kutyakat is, de nem lakasba valok. Nyilvan nem ezert lett vege, de ez engem vegig nagyon bosszantott.


Minden ilyen kerdesnel leirom, megha le is pontoznak erte, hogy a kutyas noket balra huzom. Vajon hasznos ez a velemeny?


42F

2019. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
50%

Lepontoznak majd, de nem érdekel.


Én nem igazán szeretem a kutyákat úgy alapból. A társadalom értékítélete alapján akkor egy teljesen hulladék ember vagyok.


Ugyanakkor, azt sem szeretem igazán, ha a lakásban állat van (és most nem egy teknősre vagy halra gondolok). Ha meg felmegy a bútorokra, ágyban alszik, nekem az kizáró ok lenne. Ha ház van és az állat a kertben van, de a házba nem megy be, akkor még oké.


Volt már olyan barátnőm, akinek lakásban volt kutya, nem tartott sokáig. Én nem tudtam tolerálni.


Volt már olyan barátnőm is, akinek 2 macskája volt, de csak félig voltak benn, mert kijárósak voltak. Ott is elmondtam, hogy nem pártolom, hogy az állat a házban legyen, de mivel a macskákat kedvelem, jól elvoltam velük, ebbe a kompromisszumra simán bele tudtam menni. Nem a macsekok miatt lett vége.


És valamiért ez a kutyásoknál inkább jellemző, ami sokszor elriaszt engem egy lánytól, a hozzáállás, hogy kb. az állat az atyaúristen, rá se merj mutatni, egy rossz szó és repülsz. Meg az állatok gyermekként kezelése. Az a baj sok állattartóval (kiváltképpen, akik városban, emeleten, kert nélküli lakásban tartanak), hogy elvakultak, nem kezelik helyén az állatot és állatkínzónak kiáltják ki azt, aki az állatokat hozzájuk való módon neveli.

2019. márc. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szeretem az állatokat, és a kutyákat is. Van is belőlük itthon. De kutyás nővel, soha nem kezdenék. Meg sem nézem őket.
2019. márc. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ha eleg jo no vagy, meg olelgetheted meg puszilgathatod is a kutyad a pasik jelenleteben,akkor is tapadnak rad. Szoval a kulsoddel foglalkozz sokat es barmit megtehetsz.


Mas:


Ova intelek azoktol az onzo csak a sajat erdekuket nezo ferfiaktol,aki a kutyat nem nezik jo szemmel.


Ha egy ferfi szereti a kutyat,az az parkapcsolatra valo alkalmassag szamos tulajdonsagat bizonyitja: onzetlenseg,kompromisszumkeszseg,elore tervezes,felelossegtudat,kotodes igenye,szeretet igenye,szeretet kimutatasanak kepessege,turelem,kedvesseg.


Jobb is,ha a kutyad a sz.r embereket kiszuri melloled.


Mi a fontosabb: a kanape epsege es szormentessege vagy a kutya simogatasa es olelgetese? Mi vagyunk a berendezesi targyert vagy az van ertunk?

Mit tekintunk problemanak? Mit tekintunk erteknek az eletben?


Ha egy ferfi nem akar kutyaval egyuttelni ,akkor az gyereket se akar/nem alkalmas az apasagra. Csak szenvedne egy gyerek egy olyan apatol.



N

2019. márc. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nálam felejtős!

Rajtam kívül másik állatot ne engedjen az ágyába...

2019. márc. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%

Akik kutyákat tartanak bent a lakásban nem veszik észre mert megszokták, de valami iszonyat büdös kutya szag van az ilyen lakásokban, akármilyen sűrűn is van takarítva. Van az ismerőseim között akinek Labradorja van bent a házban, tip top tisztaság de a bűz... Ugyanez a helyzet Yorkis és Csivavás ismerősömnél. Nem szeretek ilyen helyen tartózkodni, ahol a kutya bent van.


Na az a másik fele, hogy az ágyban is aludhat. Ez nem egy "jó jellemszűrő", hogy itt kibukik az, aki nem bírja az állatot az ágyban, mert biztos "pszichopata" ezért nem jövök össze vele, hanem ez szimpla higéniai igények/elvárások, sőt sztem alap dolog. Nekem nem lenne gusztusom az ágyba feküdni, ha ott előtte egy kutya is aludt.


Nem kell belemagyarázni olyanokat amit itt az egyik válaszoló írt, hogy lelketlen dolog egy tárgyat előrébb helyezni, a kutyát is meg a macskát is meglehet tanítani bizonyos berendezési tárgyak békén hagyására. Nem kell alárendelődni az állatnak. Hidd el, hogy nem fog az állatnál összedőlni a világ, ha nem feküdhet rá az ágyra vagy kanapéra.


Ja és külön kerülném az ilyen fajta kutyásokat, nálunk a környéken ez a fajta meg az amstaff valami státusz szimbólumként van jelen. Ettől még szerethetik az állatot, de nem jön be ez a stílus. Fel lett kapva.


Igaz nem pasi vagyok, de ha nemet cserélünk a kérdésedbe, én alapból nem jönnék össze ilyen fiúval. Csak max haver. Nem akarok a kutya mellett másodhegedűs lenni egy kapcsolatban, mert annyira elvakult az illető.

2019. márc. 11. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Nekem benti kutyám van, a páromnak benti cicája. Én is úgy nőttem fel hogy állatnak kint a helye, de szerencsére túl tudtam lépni ezen a marhaságon. Az ágyra is fel szokott menni, bár csak akkor ha nem használja épp senki. A párom imádja, semmi problémája vele. Én nagyon állatbolond vagyok, kutyával sokkal könnyebb kiszűrni hogy ki jó ember és ki kerülendő. "Aki a kutyákat szereti, rossz ember nem lehet"

18L 22F

2019. márc. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16%
Normális ember óckodik a bolhás/féregpetés/férges nőktől. Egykis szalonnazsír megoldhatja a problémádat.
2019. márc. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
53%

Már miért is lenne rossz apa, meg miért is nem akarna gyereket egy férfi, aki nem szereti a kutyákat?


Én nem szeretem a kutyákat, mégis szeretnék gyereket, nem is egyet.


Ne hasonlítsuk már össze a kettőt!

2019. márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#14 Te nagyon eltévedtél az élet országútján. Én tökéletes apa lennék, de attól még a kutyának nem az ágyban a helye.
2019. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!