Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire könnyű/nehéz kutyáské...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire könnyű/nehéz kutyásként párt találni? Pasik, titeket mennyire zavarna ha a csajnak aki tetszik egy boxer kutyája van és néha az ágyban is alszik?

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 21:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Engem zavarna, egy kutya vagy macska szerintem nagyon nem lakásba való.
2019. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%
Ha kutyája lenne, nem zavarna, amenyiben kertes házban lakik és az eb az udvarban él. Nem komálom az ölebet tartó, olykor velük magukat kinyalató nőket, de nem is kell, hogy ez megtörténjen, elég, ha ágyban fekszik a kutya és lelki ék mellé fizikait is képez a két ember közé, mwrt sokan úgy kezelik a kutyát, mint egy csecsemőt. Imádom a kutyákat, de kint a helyük, udvarban. 🙂
2019. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
A nagytestű kutyák lehet zavarnának, a kicsik nem. Bár ha folyton az ágyban aludna az zavarna, ha néha-néha az belefér.
2019. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
Nálam nincs nagyobb kutyabarátnál (nekem is van kutyám, nyilván), de a kutyának semmi keresnivalója sincs az ágyban.
2019. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

én minden nap a tacskómmal alszom valamint övé az anyós a kocsiban,csajozással nincs gondom :)

22f

2019. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is egy boxerem van, de ő kint lakik. Amilyen pörgős, nem maradna a házban semmi egyben.

Egyébként zavar bármilyen állat, ha bent van a házban. Úgy nőttem fel hogy az állat helye kint van, így nekem ez az alap.

Ha úgy van nevelve hogy normálisan viselkedik a házban, akkor biztos meg tudnám szokni, de az ágyba soha nem engedném az tuti.

2019. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 marcipántea ***** válasza:
71%
Annyival könnyebb, hogy hamarabb le tudod szűrni, kivel érdemes tovább ismerkedni, és ki az aki nem tud ehhez partner lenni.
2019. márc. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ezmiatt még nem volt nehézségem soha. Nem zavart senkit. Lakásba vannak az enyémek is, de ágyra nem jöhet fel. Egy Cane corsom és egy Amstaffom van.
2019. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

8*

N27

2019. márc. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha csak néha és ha nem "áll közénk", akkor azt hiszem menne a dolog. Legalábbis egy próbát megérne ;-)
2019. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!