Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire hátrány a nőknél ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hátrány a nőknél ha egy férfinak egy munkahelye volt és egész életében azon a munkahelyen akar maradni?

Figyelt kérdés
Átlagbért kap ezen a helyen
2019. márc. 9. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Azt fogják mondani, hogy nem hátrány, pedig az.


Eleve az a helyzet, hogy nem akarsz fejlődni, hanem megelégeszel a minimálbérrel (vagy kicsit afelett való) fizetéssel.

2019. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem aztán oly mindegy, h ki hol dolgozik. Őszintén az jobban zavarna ha valakivel ismerkedek,komolyabban és havonta félévente uj munkahelye lenne... ezektől a falra mászok
2019. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Azt fogják mondani, hogy nem hátrány, de valójában azt gondolják, hogy nincs mega SZENT ambíció, és fejlődés, meg jobb rang sem.
2019. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Hova és meddig kell fejlődni? Mindig mindenből tovább kell fejlődni? Olyan elképzelhetetlen, hogy az ember elégedett az életével? Kötelező mindig többet akarni?

32/f

2019. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%

"Hova és meddig kell fejlődni? Mindig mindenből tovább kell fejlődni? Olyan elképzelhetetlen, hogy az ember elégedett az életével? Kötelező mindig többet akarni?"


Hogy a faxba lehet elégedetlen valaki átlagbérrel, amikor abból még Pestre sem tud menni albérletbe? Nem találkoztam még olyan emberrel, aki 129 000 Ft-os nettó fizetéssel elégedett lett volna. Max az olyan elégedett, akit még a szülei tartanak el.

2019. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*elégedett
2019. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
32f +1.
2019. márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, vidéken túlórákkal keresnek havi 160-at gyárban Cnc gépen, ha már valaki a 200-at megkapja annak szabad hétvégéje is alig van és 3 műszakban!

Pesten tudjuk kolbászból van a kerítés és mindenki halálra keresi magát. De azért jó lenne tisztában lenni a tényekkel. Inkább maradnék biztos helyen 100 meg 120 ezerért, de ahogy írtam az biztos pénz és általában emelkedik! Manapság nagyzolásból nem lehet ugrálni.

2019. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

129-nél magasabb az átlagbér. Pest még mindig nem az ország 100%-a, így ezt hagyjuk inkább.

De akkor legyen egy munkája amivel még van elégedve, meg fizessen 300 nettót. Itt is gondolom "kell" fejlődnie, mert akkor igénytelen.

32/f

2019. márc. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Csak az tud haladni, aki képes egy munkahelyen maradni sokáig. Évtizedekig. Hiszen nem mindenkinek van örökségből lakása például, márpedig egy lakás azért kéne az életben. Ehhez hitel kell, a bank nem ad hitelt, ha félévente váltod a munkahelyeket. Én pl nem is merek hitelt felvenni, mert nem tudhatom, fél év múlva lesz e munkahelyem még. Sokkal jobb lenne , ha tudom, hogy 10 év múlva is meglesz a helyem. Ez nagy kincs a mai világban. (üdv.: egy harmincas évei elején járó mérnök)
2019. márc. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!