Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondja a nők többsége a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja a nők többsége a 180cm alatti pasiknak, hogy "előbb talán fel kéne nőnöd a csajozáshoz"?

Figyelt kérdés

Szerintem nincs annál aljasabb dolog, mint valakit egy olyan adottságával alázni, amiről a legkevésbé sem tehet.

Illetve azzal sem értek egyet, hogy egy 160 körüli nőnek is 180-nál kezdődik a férfi, mert csak úgy tudja nőnek érezni magát, ha van, akire fel tud nézni.


2019. márc. 3. 02:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
83%

Mikor engem azzal pattintott le a csaj, hogy ő azt szereti, ha a férfiban van tartás, na én akkor gurultam arrébb a tolószékemmel.

32/Stephen Hawking

2019. márc. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
59%
Mert a nők felszínesek, genetikailag beléjük van kódolva, hogy egy alacsony férfihoz nem képesek vonzódni.
2019. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
69%
Felszínességnek számít, ha nem jövök össze valakivel, aki nem vonzó számomra?
2019. márc. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 peca1000 ***** válasza:
87%
Azt üzente ezzel a csaj, hogy nem vagy elég érett, ès tapasztalt ahhoz, hogy őt, vagy bármely más hasonló kaliberű nővel összejöjjél.
2019. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"Felszínességnek számít, ha nem jövök össze valakivel, aki nem vonzó számomra?"

Férfiaktól ugyanez felszínességnek számít, tehát igen.

2019. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
64%

Van egy 167 cm magas régi középiskolai jó barátom. Középsuliban bőrfejű volt (mármint tényleg szélsőjobbos, de kopasz is), acélbetétes bakancsot hordott bőrdzsekivel, pattanásos volt, nem is túl jóképű, tizenévesen sosem volt barátnője és azt se tudta mit mondjon a csajoknak.


Azóta kigyúrta magát (régen 50 kg volt, most olyan 75 és színizom, adonisz tényleg az átlagember szemével), lett vonzó és elegáns stílusa, öltözködése, megtalálta a számára legjobban álló frizurát és arcszőrzetet, elvégzett egy matek-tesi tanári szakot és a honvédségnél kezdett dolgozni tűzszerészként. Plusz megtanult csajozni, nagyon jó dumája van. Én objektíve jobban nézek ki nála, de ő sokkal több lánnyal volt, mert egyszerűen nagyon le tudja őket venni a lábáról a beszédével és rengeteget is próbálkozott. Volt is egész sok lánnyal fősuli alatt, köztük tőle magasabbakkal is és most menyasszonya is van. Velem egyidős. Na ezért nem hiszek abban, hogy csak a magasság számít. Számít valamennyire, de ha alacsony vagy azt mint látod bőven lehet más dolgokkal is kompenzálni.


25/F

2019. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
70%
Én a férfiaknál sem gondolom ezt felszínességnek. Ha valaki nem tetszik, akkor miért is jönnék össze vele? Egy kapcsolat egyik alappillére a jó szex, márpedig ha nem vonz valaki nemhogy jó, de szex sem lesz. Vagy éljem le szex, csók, ölelés nélkül az életem egy párkapcsolatban? Inkább maradok felszínes.
2019. márc. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
35%
A végtelen felszínességük miatt mondják ezt.
2019. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Hát aki ezt mondta azt megertem a kérdésed alapján 🤦‍♀️
2019. márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

nőj fel a csajozáshoz = szedd össze magad, légy magabiztos és jöjj rá, hogy lehetnek olyan erények egy férfiban, amelyek a nők szemében prioritást élveznek a magasság rovására

Egyébként ha ez megnyugtat, én 160 centi vagyok, általában magassarkú van rajtam és a számomra ideális magasságú férfi 170 és 175 centi között van (ami még mindig nem azt jelenti, hogy az ennél magasabbak vagy alacsonyabbak ki vannak zárva).

2019. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!