Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a pasiknak mindegy? Net társkeri

Figyelt kérdés

Probálok ismerkedni

De azt tapasztalom hogy teljesen rámhagynák az irányitast én pedig abszolut nem az a tipus vagyok


Szoval ha felhozom h találkozni szeretnék akkor találkoznak

Ha nem irok napokig irnak par sort de nem problema az sem

Hogy hol talalkozzunk mit csinaljunk azt is rámbizzák

Hogy legyen e 2.randi azt is

Nyitottak alkalmira, de komolyra is


Szoval nekem ugy tűnik maguktol egyik sem kezdeményez, nem hoditanak, nem udvarolnak, nem hivnak el


Igy ilyen kapcsolataim vannak eddig:

- egyszeri talalkozo után a chaten ismerkedunk tovabb, jokat dumálunk, nevetunk, ha irom h jo lenne latni akkor visszair hogy engem is, a beszelgetesben folyamatosan mintha en iranyitanék, ha viccelődöm akkor ő is, ha anapomrol meselek akkor ő is, ha nem irok, elfogadja, nem zaklat, ha hiányolom, viszonozza. Szoval mintha reakciokat kapnék csak es mintha semmit nem kezdemenyezne

- másik srac puffog mérgelodik ha nem irok, találkozni akar de mikor hol mit az eszebe nem jutna javasolni, mikor irtam h nem akarok a hidegben setalni, az összes ötlete az volt h menjek fel hozza akkor, amikor ezen kiakadtam, még neki állt feljebb h szerinte felreertem, erre jeleztem neki hogy mégis nem neki kene tudnia hogy akar megfogni vkit normalisan? Pl meghivni üditozni vagy barmi? Tolem várja azt hogy en hivassam meg magam?


Eddig egy sraccal tudtam csak összejönni ezert, mert ő par chat utan telon már hivott is atbeszelni hogy komolyan akarom e, randira hivott, meghivott erre arra, megcsokolt, latni akart ujra, igazabol udvarolt, kezdeményezett, fűzött, jártunk is, csak aztán elmult belőle a fellàngolás.


De hogy lesz a chatből kapcsolat ha alapbol a sracok csak az igenembert játszák, azaz reakciok csak azokra amit felvetek de maguktol nem lépnek semmit?


2019. jan. 13. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Hidd el, ha tényleg érdeklődnek, akkor lépnek, mint az a csávó, akivel összejöttél. A többiek esetén valószínűleg csak valami utolsó utáni tartalék voltál a fiók mélyén. 😎
2019. jan. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Az a gond,hogy az elsőnek igaza van. Ha valaki komolyabbat akar,az akkor tesz is érte.
2019. jan. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Ez nagyon nem az átlag férfi viselkedése.


Az all így a nőkhöz, akinek egyrészt van bőven aktuálisan a talonban, te csak az n+1. vagy, mellesleg nem is nagyon jössz be neki, mert annyi energiát azért nem fektet beléd, hogy komolyan foglalkozzon veled, max ha te nagyon akarod, akkor kegyesen téged is lefektet, de többre ne szamits.



Keress normális férfiakat, azok nem ilyen hozzáállásúak, igaz nem is azok, akikre éppen 9 másik nő is nyomul...

2019. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyeneket már az elején selejtezni kell...
2019. jan. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért van ez, mert ha ők találják ki, az a baj. Ha nem azt javasolják amit a nő szeretne, az a baj. Ha túl korán próbálkoznak a talival, akkor az a baj...

A nők annyira összevissza különböző vágyúak, hogy hozzájuk közlíteni olyan mint elefánttal ügetni a porcelánboltban...


Ha ők mondják meg, akkor meg hímsoviniszta dusznók akik szolgát akarnak, aki főz rájuk, és a legfontosabb: "KIMOSSA A SZAROS GATYÁJUKAT" :D

2019. jan. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, szarul nézel ki. Hidd el, ha ipari nő kennel, mind a bugyidban akarna lenni, és körüludvarolnának, mint a kiskutyák a hazatérő gazdit.
2019. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

En is azt érzem a passzivitásukbol hogy nem is vagyok fontos, illetve maga az ismerkedes nekik nem az.


De utolso. Ha bizonytalaság is állna a hatterben, azzal is mit kezdjek? Nekem az nem jön be h joformán nekem kell randira hivni, udvarolni, veletlen ne en vigyem az agyba is meg vegyem felesegul??

2019. jan. 13. 09:03
 8/9 A kérdező kommentje:
6. Nem vagyok csunya, modellkedtem is, de persze ribis képet nem teszek ki, es randikra is az átlagot hozom, nem fogok lakkcsizmában fesziteni. Nem azokat akarom bevonzani akik csak arra mennek
2019. jan. 13. 09:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Hanyagold őket, olyat keress, aki érdeklődik irántad. Mást nem nagyon tehetsz. Aki csak tartaléknak használ, mert nem vagy "ipari nő", arra ne pocsékold az időd. Látod, nem jutsz velük semmire. Szerintem mindenkinek vannak haverjai, barátai, akikkel beszélgethet, ha úgy van, úgyhogy ezért nem érdemes ilyen ismeretségeket fenntartani, hogy néha ír, ha unatkozik.
2019. jan. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!