Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi az oka annak, ha valakit csak barátként képzeltek el?

Figyelt kérdés

Megismertem egy nőt, nekem nagyon bejön. Jókat szoktunk beszélgetni. Látom rajta, hogy keresi a társaságom, keresi a tekintetem ha épp olyan a szitu, sokat beszélgettünk neten is, amiket inkább ő kezdeményez. Viszont ő leszögezte hogy csak barátság lehet köztünk.

Mi lehet ennek az oka? Miért viselkedik így velem akkor?



2019. febr. 24. 09:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem vonzódik hozzád szexuálisan.

Van már valakije.

Csalódás érte és nem mer belevágni.

Aszexuális.

Leszbikus.

2019. febr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mindketten szinglik vagyunk
2019. febr. 24. 09:39
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Nincs szexuális vonzalom. Nehéz leírni miért. Nem elég tökös, kezdeményező, férfias a viselkedése főleg.
2019. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem vonzódik hozzád, vagy vonzódik ugyan, de jelenleg nem akar kapcsolatot.
2019. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
En azt nem ertem minek pazarlod ra az idodet...
2019. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%
Nem vagy elég jóképű.
2019. febr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Az az oka, hogy neked sem jön be mindenki és te sem akarsz bárkivel járni.

Emberileg bejössz neki, de máshogy nem.

2019. febr. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

Sztem gyorsan felejtsd el ezt a nőt. Addig jó leszel Neki amíg be nem pasizik majd szépen ejt. Te meg addig is meg utána is egy jó ideig szenvedni fogsz.


Nincs nő-férfi közt barátság, ha az egyik többet érez...

2019. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Gondolom te sem akarsz mindenkivel ágyba bújni akivel kicsit is kijössz. Barátságnak hívják a dolgot, természetes jelenség. Nem jár az instant szex csak azért mert jóban vagytok.
2019. febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5%

9


A férfiak 2 másodperc után külső alapján eldöntik egy nőről, hogy legalább szexelnének-e vele. Valójában a legtöbb férfi dugna a legtöbb női barátjával (aki elég jól néz ki hozzá, hogy erekciót tudna belőle kiváltani), csak sokszor nem is próbálkozik, mert a csaj foglalt, a srác félénk, a srác tudja hogy a csaj annyival jobb nála, hogy biztos nem lenne esélye, tudja hogy nem jön be a csajnak, fél attól mit szólnak a közös ismerősök, közös társaság, ilyesmik. (De amúgy itt épp ezek teljesen jogos félelmek.)

2019. febr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!