Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 26/f

Figyelt kérdés
Későn érő típus vagyok. 20 éves koromban volt az első szexuális kapcsolatom. Nem volt rossz, de annyira jó sem. Ezen kívül volt még 1-2 ilyen kapcsolatom, de pár hónapnál tovább nem tartottak. Aztán csak teltek az évek, de jól éreztem magam egyedül. Most így 6 év elteltével megint van egy lány aki tetszik. Nem merek kezdeményezni nála. Nem azért, mert gyáva vagyok, vagy félek a visszautasítástól. Hanem mert az évek során kialakult nálam egy probléma. Szerintem fitymaszűkületem van. Tudom, hogy már előbb el kellett volna menni orvoshoz, de nem voltam benne biztos meg nem törődtem vele. Így meg nem lehet kapcsolatba belemenni. Viszont ha elmegyek orvoshoz, az körül fog metélni. Ezek után megint nem fogok tudni ismerkedni. Amúgy mesélték szüleim, hogy gyerekkoromban volt valami szűkületem. Akkor apám nem engedte, hogy körül megéljenek. Valamit csinálták, aztán nem volt gond. Lehet ez annak az újbóli tünete, nem tudom.

2019. febr. 17. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
A fitymaszűkület rutinműtét, menj el a dokihoz!
2019. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Maradj meg farokverö öregfiunak ha az olyan jo neked!
2019. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha megoldják a problémád, miért nem fogsz tudni ismerkedni? Mert most ismerkedsz? Nem. Akkor?
2019. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Keress rá neten hogy néz ki fotón egy fitymaszűkület! (ha nem akarsz rögtön orvoshoz menni)


Én is azt hittem nekem is az van. Sőtt emlékszem is hogy kiskoromban elvittek lenti probléma miatt orvoshoz, aki csinált is valamit, mert emlékszem fájt mint állat.

A lényeg hogy nem volt olyan szinten fitymaszűkületem amit műteni kéne. Csak egyszerűen fájt mikor hátra akartam húzni a bőrt. Ezért hittem,és nem is erőltettem.

Aztán jött az első barátnő, na mondom most mi lesz? Elkezdtem picit erőltetni annak ellenére hogy fájt, ha húztam hátra a bőrt. Először csak picit tudtam hátrahúzni, félig sem ment hátra...

Úgy hagytam, hagy táguljon a bőr, másnap picit tovább sikerült már húzni. Ismét úgy hagytam pár órára félig hátrahúzott állapotban. Fájt de kibírható volt. Ezt többször ismételtem. Harmadik nap teljesen hátra tudtam húzni! Persze feszülő érzés mellett.

A lényeg hogy azóta is működik, nem kellett műteni! Kitágult.

De nézz utána a dolognak, mert például rövid fitymafék is okozhatja hogy nem megy hátra teljesen. Ha az elszakad akkor állítólag úgy vérzik hogy picit varrni kell mert nem fog elállni a vérzés! Tehát nem veszélytelen a dolog!

Próbálkozhatsz én azt mondom, de a biztos ha orvos látja.

2019. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
39%
Nem szabad "tornáztatni", mert fájdalmas és bő vérzés lehet a következménye, plusz további hegesedés. Menj el orvoshoz, egy fitymaszűkület műtétjének gyógyulási ideje kb. 3-4 hónap, az kibírható, nem?
2019. febr. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt pedig nem kéne előre bevonzani, hogy biztosan rossz lesz a körülmetélés vagy ne ismerkednél. Én körülmetélt vagyok, meg vagyok vele elégedve, és az exem is szerette.

Első lépés: elmenni egy orvoshoz vagy akár több orvoshoz többféle véleményért!

2019. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

#5: milyen durván kell ahhoz tépni a bőrt, hogy elszakadjon és "bő vérzés" legyen a vége?


Mert szerintem nagyon, és addigra már nagyon fáj. A fitymatornához pedig pont hogy NEM szabad durvának lenni.

2019. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Utolsó, ez teljesen egyéni, de hidd el nem egyedi. Nem kell lepontozni csak mert te nem tudod elképzelni. Ha nem kezd el vérezni, akkor meg hegesedni fog. Peldául számos anyuka hiszi, hogy tornáztatnia kell a fia fitymáját, aztán mire odajutna a férfiú tizenéves korára, hogy ott alszik a barátnő, nem működik a dolog mert elhegesedett a felület.
2019. febr. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?Körülmetéltek?
júl. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!