Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nő fotócsere után keveseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő fotócsere után kevesebbet és ritkábban ír, azt jelenti, nem jövök be neki?

Figyelt kérdés
2019. febr. 17. 14:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, jól esne, ha kendőzetlenül megírná, hogy "Ne haragudj, de aki így néz ki, mint te, az egy ujjal se érhet hozzám."?
2019. febr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11-es te így szoktad? Erre nincs szükségem, de nem is kapnám, mivel nem vagyok egy rém, voltak már kapcsolataim.
2019. febr. 17. 18:10
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem, kérdező, nekem erre nincs szükségem, mivel nem ismerkedem neten. Arra viszont kíváncsi lennék, honnan gondolod, hogy kívülállóként, aki alig ismeri a másikat, bárki esetében be tudod lőni, hogy külsőt illetően hol van nála a "még belefér" határ?
2019. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%
De hogy ne mondd, hogy kibújok a válasz alól: ha valaki rám szállna, és zaklatna, annak ellenére, hogy én nem bátorítom semmivel, simán megmondanám neki így. Ebbe persze biztosan az is belejátszik, hogy sem kicsi, sem pedig gyönge nem vagyok.
2019. febr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy adott esetben ezt kell alkalmaznod, de jelen esetben én nem zaklattam őt egy percig sem. Beszélgettünk (írtunk) napokig, érdeklődő volt.
2019. febr. 17. 19:12
 16/20 anonim ***** válasza:
Értem. De ezzel együtt nehéz tudomásul venni, hogy külsődet tekintve az ő személyes ízlésének te nem felelsz meg?
2019. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem nehéz tudomásul vennem, értek én a szóból, azzal van bajom, hogy nem mondja ki (már ha ez áll a háttérben), csak más stílusban ír azóta.
2019. febr. 17. 19:57
 18/20 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell neten ismerkedni. Ha élőben ismerkedsz, az ilyen kellemetlenségek eleve kizárva, mert akinek élőben nem tetszel, az alapból nem is áll le veled ismerkedni,
2019. febr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Rakd vissza a régi képed, vagy tegyél ki egy másikat hátha sűrűbben ír..
2019. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
19:te enyhén benézted a kérdést.kérdezó én a helyedbe rákérdeznék hogy ne huzzam feleslegesen az időt olyanra akinek úgyse jövök be. "nem vagyok az eseted ugye jól gondolom?/nem jövök be neked ugye jól gondolom?" Én egyszerűen így kérdezném.
2019. febr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!