Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy hibázzak (hibázhattam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hibázzak (hibázhattam volna) kevesebbet + mi legyen a jövőben? Téma: szerelmi bánat, cicaharc.

Figyelt kérdés

Mind fiatal felnőttek vagyunk, húszas évek eleje. Volt egy gyerekkori szerelmem, évekig jártunk együtt. Azt kaptam 20. szülinapomra, kidobott. Fú, de kegyetlen nehezen hevertem ki. Addig nem is sikerült teljesen, amíg nem lettem újra szerelmes. Megismertem egy srácot. Ő olyan, hogy jól néz ki, nagyon okos az egyetemen, pedig nehéz szakra jár. Ezen kívül az a típus, aki mellett a szülők szívesen látják a lányukat, mert süt róla, hogy talpig becsületes. (Ezzel nem azt akartam mondani, hogy a szüleimnek választok párt magamnak, hanem tény.) Megkedveltem, bejött nekem, megismertem, szerelmes lettem. De nem nyomultam, baráti viszony alakult ki. Baráti körön keresztül ismerem és találkozom vele egyébként. Volt bizony, hogy sírtam miatta, de persze nem tudott róla. De nem azért sírtam, mert megbántott. Azért sírtam, mert tépelődtem, el kéne mondanom nekk, de mi van ha elutasít, hisz sosem adott arra utaló jelet, hogy különösebben érdekelném. Meg persze az ominózus szakítás a 20. szülinapomon nagyban elvette a kedvem a kapcsolatoktól... Csak erről nem szólt az agyam a szívemnek, különben tuti nem leszek szerelmes még legalább 1 évig. De a sok tépelődésnek, el nem mondásnak meg is lett a böjtje. Kimondani, leiírni is fáj, de lett barátnője. A többiek tudták már, de én meg pont utazgattam, beteg is voltam. Barátnőm, aki tudta, beleszerettem a srácba, szólt finoman, készüljek fel lelkileg, de "becsajozott". Na, az is egy olyan nap volt, amikor a tudta nélkül sírtam miatta. Kértem, mutasson képet a barátnőről, de sajnos nem találta Facebookon. A srác oldalán nem kommentelt vagy likeolt, az ismerőseinek listája pedig le van védve, a barátnőmet pedig nem jelölte be akkor még. Szóval csak barátnőm elmondására hagyatkozhattam, aki azt mondta, kissé furán néz ki, de nem reménytelen, és hogy kissé durva. Nah, sok mindenre számítottam, de arra nem, ami fogadott. A lány egy bizonyos stílusban öltözik, ez ami jellemzi a megjelenését. De ha ettől eltekintünk, akkor elég szép, arca, alakja. Sajnos belém bújt a kisördög. Először kedvesen köszöntem, bemutatkoztam neki, de aztán kissé ilyen ironizáló, lenézős stílusban megkérdeztem tőle, rockernek öltözik? Ő meg így felvonta mindkét szemöldökét, rám nézett, és már ott azt éreztem, hiba felbőszíteni olyan csajt, akin bakancs van. (Ha esetleg dühében megrúgna. :D) És azt mondta: "Azt megértem, hogy nem vagy tisztában az alternatív stílusirányzatokkal, csak azt nem értem meg, hogyha ezt tudod magadról, akkor miért hirdeted a tájékozatlanságodat?" Én meg legyintettem, azt mondtam: "Mindent te se érthetsz". Erre felnevetett (kiröhögött), utána pedig azt mondta: "Jól leoltottál, mindjárt meghunyászkodok, csak még várj egy kicsit..." Erre már kezdtem mérges lenni, kérdeztem tőle: "Mit próbálsz kompenzálni?" Erre felelte: "Nem tudom, te mondd meg." - és ilyen fürkészően nézett rám, mintha a válasz a kérdésére a bennem rejlő hiba lenne. Na, ez volt az a pont, amikor odalépett hozzánk a srác, akit mindketten szeretünk, egyikünk legalábbis biztosan szerelmes belé. Csak sajnos nem az a fő a barátnője... Na mindegy, szóval odalépett hozzánk, és kérdezte, mi az, mi történt? A másik csaj nem felelt, én azonban azt feleltem, lényegtelen, meg hogy bocsi, többet nem lesz ilyen. Közben a lány automatikus a srác karja köré fonta a kezét, és ahogy a mozdulatra pillantottam, egy pillanatra valószínűleg nem volt elég pókerarcom, mert a következő pillanatban a nőcske sokat sejtetően, undokol elmosolyodott. Azonnal rájöttem, hogy ő rájött, hogy tetszik nekem az újdonsült barátja. Kicsit fel is nevetett, megjegyezte, hogy "már értem azt a kompenzációt". És az arcát a srác felé tartotta, aki erre adott neki rá egy puszit. De ez a puszi direkt nekem szólt az alteres csaj részéről, hogy piszkáljon. És ezt kapjátok ki... Amikor nekem hátat fordítva megindultak (tartottunk valahova 5-en, ez a találkozási ponton történt a Blahán, és én voltam az utolsó érkező), hallottam, alig 1 lépést ha távolodtak, a csaj azt kérdezte a sráctól, hogy: "Tudtad, hogy ennek a hogyishívják csajnak nagyon bejössz?" A srác válaszát nem is hallottam, mert iszonyatosan égtem, és az arcom elé kaptam a kezeim kínomban. Olyan kínos az egész, hogy az nem igaz.

Most azon gondolkodom, hol hibáztam? Mert nyilván sokat hibáztam, tekintve, hogy:

- az 1. szerelmem kidobott a 20. szülinapomon több éves kapcsolat után

- a 2. szerelmem sosem tudott az érzéseimről

- iszonyatosan beégetett egy lány olyasvalamivel, amiről tudnia sem lenne szabad

Amúgy ez a barátnő úgy néz ki, hogy magasabb, vékony, nagyon szép az arca, de a szeme kicsit ki van feketítve, ajkán sötétebb rúzzsal. Haja vállig ér, platinaszőke sötét tövekkel, rajta fekete kalap. Betűrt zenekaros felső, szoknya, hózentráger, lyukacsosra szaggatott harisnya, bakancs. Hátizsák, fekete körömlakk, kockás férfing a kardigánja, de azt csak éjjel vette fel. Nah mindegy, ő tudja, mi a jó neki. Csak az a kár, hogy a barátja jó neki.


2018. aug. 18. 04:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Téged meg ugyanilyen esélytelen mélységből stimmel 20-25 RENDES srác..

Egyébként..ha egy ilyen madárijesztő fogta meg akkor ne sajnáld az ügyet, nem lennél soha elég egyedi..

Sokszor járunk úgy, hogy nem érdemel meg akiről azt gondoltuk magas léc..és ezt ne gyűlölettel forgasd a fejedben, hanem mint lehetséges opciót..

2018. aug. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*stíröl
2018. aug. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy csak hátrány számodra ha kiadod az érzéseidet, akkor ne tedd ezt. Nem is értem, ez az egész szitu, háát, az jutott eszembe hogy magadnak szerezted a bajt. Tanulj belőle.
2018. aug. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet egész életben arra hivatkozni, hogy valaki kidobott téged a szülinapodon. Tudom, hogy szar érzés... Engem karácsony előtt pár nappal dobtak.

El kellett volna mondanod az érzéseidet időben. De ezt még most is megteheted! Még tudod előnyödre fordítani a helyzetet. A helyedben én megírnám a srácnak, hogy "sajnálod, hogy olyan hülyén viselkedtél, de tényleg tetszik neked csak gyáva voltál bevallani. Kár, hogy ez ilyen kínos szituációban derült ki, csak annak sem örülnél, ha ez ilyen tisztázatlan helyzet maradna." Vállalni kell az érzéseket! Amúgy sok férfinál ideig-óráig tartanak az ilyen "vadabb" csajok, előbb-utóbb kibukik az eltérő stílusuk, viselkedésük. Most még vonzó, hogy olyan "más", később ciki lehet. Persze nem törvényszerű, de már láttam sok ilyet... A nyuszi pasit felszedte valami dögös maca.

Szóval a helyedben most ragadnám meg a lehetőséget színt vallani! Tedd meg, mert utána bánni fogod. Maximum megmondja a srác, hogy ő soha nem gondolt úgy rád és nem is fog. Akkor tudod, hogy nincs miben reménykedni.

2018. aug. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

folyt az előzőhöz:

Én is sok pasit szalasztottam már el így, hogy nem beszéltem az érzéseimről nekik. Pedig a lehetőség előttem volt... Meg is fogadtam, hogy többé ez nem lesz így. Most is bevallom az érzéseimet olyannak, akihez nagyon vonzódom, pedig van kapcsolata. Abban nincs még semmi rossz, hogy őszinte vagy.

2018. aug. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy éven át nem léptél, akkor már késő. Nézd, ha tetszettél volna a srácnak, akkor pedig nyomult volna rád.

Picit bunkó voltál a csajjal, ő is veled. Ennyi.

Lehet, hogy szétmennek, lehet, hogy nem. Szerintem nagyon felszínes az öltözéke alapján megítélni valakit, lehet, hogy amúgy teljesen normális, csak nem látsz tisztán.

Próbáld kerülni őket, lépj túl a pasin. Sose voltál vele együtt, nem ismered eléggé a szerelemhez.

2018. aug. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egész írás alatt komolyan elgondolkodtam, hogy itt tényleg 20 év fölötti, felnőtt nőkről és egy egyetemista férfiról beszélünk, aki "komoly" szakra jár? Mert mintha tizenéves tinik vergődését olvasnám...

Ahogy nagyanyám mondaná: nem kell bőgni, majd lesz másik.

Nem hinném, hogy ezzel a nővel túl hosszú lenne a "kapcsolatuk", mint ahogy valószínűleg veled se lenne túl tartós. Gyerekek vagytok még az érett párkapcsolathoz. A srácot mondjuk nem tudom, róla kevés az infó.

2018. aug. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!