Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmi bánat ellen ismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat ellen ismer valaki gyógyírt?

Figyelt kérdés
Mást nem akarok az életemben már lassan egy éve. Nem vagyok egy iszákos de már arra is gondoltam jól berúgok. Viszont az csak ideiglenes. Ráadásul roncsol. Na meg félek hogy ittas állapotban megint szerelmet vallok. Hülyeség lenne éveket várni hátha egyszer észrevesz és közben javítgatni a külsőmön belsőmön? Tudom idióta egy kérdés de nagyon el vagyok keseredve.
2018. febr. 22. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Az időt, amit másra szánnál, fordítsd magadra, és kifizetődik. Sportol, kirándulj, utazz, bulizz, legyél sokat társaságban, kösd le a gondolataidat.
2018. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha megtudod mi a gyógyír szólj nekem is.
2018. febr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Abban bízom egyszer csak észrevesz. Persze kettes szólok.
2018. febr. 22. 21:41
 4/16 anonim válasza:
91%
Hát nem tagadom furcsa kérdés de szerintem a legjobb mód erre ha teszel azért hogy észre vegyenek nekem is volt egy ilyen időszakom 1 évig nem volt senkim és eljártam edzeni nem másokért magam miadt és a kondi terembe ismerkettem meg a mostani párommal ami egy random találkozás volt. Ezzel azt akarom neked mondani hogy csinálj olyan dolgot amit szeretsz legyél emberek között egy egyszer téged is megtalál a boldogság. A kondi terem csak példa volt nem kell pont azt csinálnod. A váratlan találkozások a legszebb pillanatok egy ember életében és ha otthon ülsz és nem csinálsz semmit azzal csak a legrosszabat teszed magaddal. Én azt mondom szedd össze magad és legyél boldog mindenki megérdemli. :)
2018. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szoval van egy lany? Aki tetszik, de nem mered neki elmondani?
2018. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és nekem csak ő kellene. Hiába próbálkoztam én elfelejteni nem lehet.
2018. febr. 22. 21:48
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Ari vagy, hogy nő létedre te kezdeményeztél. Sajnálom, ölellek. :-(
2018. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát ha már a pasik itt sírnak hadd sírjanak itt a lányok is néha
2018. febr. 22. 22:00
 9/16 anonim ***** válasza:
Rendben a legjobb gyogyszer igyal meg 2x3 decit 6x minden megvilagosodik elotted utan a kodhomalyban 🙃
2018. febr. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
adj magadra és keress olyat aki észre is vesz nem kell neki könyörögni.
2018. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!