Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találtad meg végül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találtad meg végül a párodat, miután esetleg sokáig kerested kétségbeesetten?

Figyelt kérdés
Pasiktól kérdezem, de bárki irhat
2019. febr. 13. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

miért kellene kétségbeesetten?

Rengeteg helyen lehet találkozni és összegabalyodni csinos, intelligens csajokkal, annyira gyenge a felhozatal a férfiak oldaláról Mo-n.

2019. febr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen
2019. febr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Minél jobban keresel valakot,annál jobban.nem találod.
2019. febr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a férfiaktól kérdezel, akkor a párom nevében írok. Ő kb. 4 évig volt egyedül, miután összejöttünk. Egy ifjúsági közösség volt épp szerveződve a plébánián és ott találkoztunk. A közösséggel 2-3 hetente összejárunk, programok vannak, azóta is működik egyébként. Kb. 2 évig csak barátok voltunk, utána jöttünk össze. Lassan 3 éve vagyunk együtt.
2019. febr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A temetőben, de már menthetetlen volt. :D


Komolyra fordítva itt búg mellettem, olyan gyors és karcsú, az én drága corei7-es szivem. :XD F

2019. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Interneten keresgéltem kétségbeesetten, már úgy voltam vele, hogy ha nem is lesz komoly, akkor legalább alkalmiakat fogok keresni, találkoztam sok emberrel. Erre ketten is akartak végül komoly kapcsolatot, de az egyik srác túl messze lakott. A másikról nem igazán gondoltam az elején, hogy valóban komoly lesz a dolog, meg pont az új életformám miatt a magánéletem egy kicsit kaotikus volt, úgy is éreztem, hogy pont nem állok készen erre, de ő már kezdettől fogva eldöntötte, hogy mit akar, szóval kénytelen voltam tisztába tenni a dolgaimat, és elkezdtem vele járni. Most már együtt vagyunk egy pár hónapja.

23/L

2019. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4 évig voltam egyedül, a végén már nagyon szerettem volna párt találni,de nem ment.


Barátnőm bemutatott egyik ismerősének. Nyáron volt az esküvőnk :)


25 N

2019. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!