Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nektek mit kell felmutatni egy férfinek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 10. 15:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Jaj, hagyjátok már ezeket a dumákat!

Persze h számít a kockás has h vonzódjatok hozzá, meg az izom.

Persze h számit a pénz, törődéssel kedveséggel nem lesznek a számlák kifizetve, és még pogramokra se visznek el benneteket! Nem kell itt az álszentség!

Max gyerekek írhatnak ilyet h elég ha aranyos.

2019. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ezek szerint én félreértettem, mit jelent a felmutat. Nekem a "felmutat" olyan dolog, amit valaki nem azért csinál, mert akar, hanem valamit el akar érni vele.


Pl. én nem szeretek főzni, de megtanulnék, és fogcsikorgatva főznék, hogy legyen férjem.

2019. febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Te hol voltál amikor az észt osztogatták? "Persze h számít a kockás has h vonzódjatok hozzá, meg az izom."

Sosem találtam a kockás hasat vonzónak, mert az mű, nem természetes. Semmi baj a pocakkal. Izom persze legyen, de nem kell az ilyen edzőteremben növesztett, elég ha az illető sportol valamit ahogy én is, nem baj ha van rajta felesleg, de ne legyen gyenge. Ennyi.


"Persze h számit a pénz, törődéssel kedveséggel nem lesznek a számlák kifizetve, és még pogramokra se visznek el benneteket! Nem kell itt az álszentség!"


Nos, nekem elég az, ha el tudja magát tartani. És a számlákat közösen ki lehet fizetni és szórakozni is lehet menni együtt. Ehhez nem kell hatalmas fizetés, bár a minimum bér valóban elég sovány.


"Max gyerekek írhatnak ilyet h elég ha aranyos."

Ilyet meg senki nem írt, vagy nem gondolta komolyan. Akik komolyan gondolták, a hűséget, megbízhatóságot emelték ki. Az pedig, hogy nem minden nő olyan egybites felületes lény, mint te vagy, még nem jelenti azt, hogy álszentek vagyunk, bocs.

2019. febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!