Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti járnátok egy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok egy 22 éves gyönyörű, szuper bombázó csajjal, ha az pánikbeteg, szorongós, antiszociális, depressziós és nárcisztikus lenne egyszerre?

Figyelt kérdés

És még stb. amúgy 11 különféle pszichoaktív gyógyszert szed vagy szedett eddig és nem tudnak rajta segíteni a pszichiáterek, pedig már rengetegnél próbálkozott. De egész egyszerűen egy rakás gyógyíthatatlan lelki betegsége van, ami miatt dolgozni sem tud, ezért természetesen el is kéne tartani, bár a szülei is támogatják, tehát annyira drága nem lenne az eltartása.

Viszont külsőre valami eszméletlenül 10/10-es: 178 centi magas, vékony, rikítóan gyönyörű az arca, annak ellenére hogy vékony mégis méretes mellei vannak és formás a feneke és természetesen az egész csaj annyira feszes mint annak a rendje. Ha felmegy egy netes társkeresőre csak úgy poénból, napi 1000 levél a minimum amit kap, mint olyan hogy milyen gyönyörű vagy meg blabla... csupa nyáladzó, nyálgép levelek.

Ilyen feltételek és adottságok mellett járnátok egy nővel?


2019. febr. 6. 16:14
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Nekem is volt. kb. hasonló esetem. Sok éve megismertem egy nőt, aki úgy néz ki, hogy ha meglátom az arcát vagy bármijét, ha meghallom a hangját, már elvesztem az eszem, és ahogy látom, nem csak én. Fürtben lógtak rajta a férfiak bármerre, amerre megfordult. Aztán a sors úgy hozta, hogy összejöttünk, és rajongás szinten szeretni kezdett. De lassan kiderült, hogy ennek megvan az ára. Bár ő tud dolgozni meg élni a pszichés bajaitól, de elviselhetetlen a természete. Pár naponta váltakozik a kitörően lelkes és az öngyilkosság szélén táncoló állapota, totál nem lehet érteni, mitől. Néha, amikor elbúcsúztunk, még fülig ért a szája, tele volt tervekkel, másnap meg zokogva hívott fel, hogy semmi értelme az életnek, és elege van, utál mindent, meg akar halni. Néha rajongott értem, máskor meg a blogján lehordott mindennek, mert kitalált valami hülyeséget, és begerjesztette magát. Teljesen váratlanul hátba támadott bizonyos helyzetekben, máskor meg nőstény-farkasként kiállt mellettem, de hogy épp melyik énje jött elő, azt nem lehetett tudni.


Így lassan megértettem, miért van állandóan száz udvarlója, de sosincs párkapcsolatban pár hónapnál tovább. Az ilyen nők mérgezett almák.

2021. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Nem. Ebből egyetlen betegség is bőven elég, nem mind egyszerre!
2021. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Az alacsony nőket szeretem, úgyhogy nem. A többivel nincs baj, kb. az összes barátnőm hasonló típus volt eddig is.
2022. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!