Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eljárok végre szórakozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljárok végre szórakozni akkor nagyobb az esélye, hogy lesz valakim?

Figyelt kérdés

Nem vagyok disco-s jellem, sose voltam még discoban, utálok este buszozni


A koncerteket szeretem, mert akkor lehet ismerkedni. Volt is rá példa. De hiába ismerkedem, amikor olyan csajt fogtam ki aki messze van tőlem és inkább megkért ne folytassuk ezt tovább.



2019. febr. 4. 20:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#9 ettől a zenétől úgy beálltam hogy az utca szívott fel engem😂😂
2019. febr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Érdemes megpróbálni, vesztenivalód nincs. Az meg nem igaz, hogy akit felszedsz biztos mindig menni akarn majd bulizni. Lehet éppen az a lány is hónapok óta nem volt sehol, és párkeresési célból pont aznap szedte rá magát, hogy kimozduljon.

Sok sikert!

2019. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!