Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eljárok végre szórakozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljárok végre szórakozni akkor nagyobb az esélye, hogy lesz valakim?

Figyelt kérdés

Nem vagyok disco-s jellem, sose voltam még discoban, utálok este buszozni


A koncerteket szeretem, mert akkor lehet ismerkedni. Volt is rá példa. De hiába ismerkedem, amikor olyan csajt fogtam ki aki messze van tőlem és inkább megkért ne folytassuk ezt tovább.



2019. febr. 4. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Ez így szerintem nem feltétlenül lesz /lenne jó.

Magadra erőlteted, hogy elmész bulizni. Aztán valahogy 1-2 esetleges sikertelen próbálkozás után fölszedsz valakit. De te legszívesebben otthon ülnél, ő meg legszívesebben folyamatosan menne bulizni. Énszerintem nem is illenétek össze.

2019. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem ülnék otthon nem erről van szó. Örülök ha otthon vagyok, mert sokat dolgozom és szabadidőmben pedig kerékpározom.


Csak kipróbáltam már a Tindert is és senkinek nem kellek szinte.

2019. febr. 4. 20:47
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, lehetsz kirándulós típus is, csak most leegyszerűsítettem a magam dolgát. :)
2019. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fura, hogy körülöttem majdnem mindenkinek van valakije nekem meg senkim sincs.
2019. febr. 4. 20:54
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Biztos nagyobb, mintha otthon csücsülnél.
2019. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
disco bammeg, mi ez, 70-es évek?
2019. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Dizsi😂😂
2019. febr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

#2


Nem tudom mit képzelsz te erről, de a tinder nem úgy működik, hogy kiéhezett szingli nők eléd vetik magukat mondván, hogy “kellesz nekik”. Lehet, hogy sok lánynak tetszesz, de ez nem jelenti azt, hogy a lábaid elé fognak borulni és közölni veled, hogy téged akarnak. Vannak szociális konvenciók, melyek segítenek összehozni két embert.

Velem sosem fordult elő, hogy ránézésre rögtön eldöntsem, hogy “akarok valakit”. Ez inkább a beszélgetésből, randi hangulatából derül ki egyértelműen.

2019. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyot üt. :D


[link]

2019. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

én lassan másfél éve szórakozóhelyen találkoztam a párommal, pedig egyikünk se egy "disco-s jellem".

Sok a komolytalan ember, de ki lehet fogni a normálisakat :)

2019. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!