Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem válaszolt, aztán később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem válaszolt, aztán később mégis rámírt. Most akkor mivan?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit ismerek már egy ideje és nagyon szimpatikus volt. Kb 1 hónapja rám írt Messengeren. Néha-néha beszélgettünk egy keveset azóta. A héten (már másodszor) megpróbáltam elhívni randira, onnantól kezdve nem válaszolt, nem is láttamozta az üzenetet. Csalódottam, de elfogadtam, hogy akkor ez ennyi volt. Tegnap láttam őt egy szórakozóhelyen, kicsit fura és kínos is volt. Egy szóra odamentem hozzá, de csak megerősített abban, hogy ez felejtős. Ma meg kb a semmiből rám írt. Most akkor mi az isten van szerintetek?

2019. febr. 3. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Ha mégis írt, akkor válaszolj. De ne nagyon lelkesen, inkább kicsit hűvösen, de udvariasan. Éreztesd vele, hogy nem vetted jó néven a viselkedését, de ne zárd le teljesen a dolgot.

Innentől ne nagyon keresd, de ha ír, válaszolj. Ha már párszor írt ő, akkor már keresheted te is újra.

Utána ha nem válaszol vagy többet nem keres, akkor törlés, tiltás, felejtés.

2019. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Hát ezt csak te derítheted ki. Szépen próbálj meg visszatérni a témára valahogy ügyesen viccesen, hogy héé, még nem válaszoltál a kérdésemre (a randiajánlatra). Vagy egyenesben kérdezz rá megint - "jó volt látni tegnap, van kedved meginni egy kávét valamelyik nap", akármi. Lehet hogy tényleg nem akar semmit, de az is lehet, hogy csak túl félénk.
2019. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Huha első, micsoda komoly taktikai szabályzat. Törlés, tiltás? Vasszigor. :D
2019. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

#3

Veletek csak így megy. :D Bocsi. :D

2019. febr. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak tartalékként jössz szóba nála. Akkor ha az alfa már elhasználta mint egy papírzsebkendőt. De akkoris csak béta balekként, erőforrásként.
2019. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!