Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 40 éves férfi aki szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves férfi aki szeretne családot alapítani, találhat még magának 30 év körüli szűz nőt? Hogyan, hol kereshetne?

Figyelt kérdés
A saját nevemben írom ki a kérdést. Teljesen átlagos, normális és egészséges vagyok, meg van az oka annak, hogy miért most kerültem abba helyzetbe, hogy ilyen kérdés foglalkoztasson. Nem kérek piszkálódó kommenteket. Köszönöm!

2019. febr. 2. 09:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Sőt! Én idősebbet is tudok! Uncsitesóm 50 éves és szűz.Volt tanárnőm kicsit idősebb, szintén szűz ha minden igaz.Nem szépek, viszont igazi kuriózum.Nincs gyerek, se kutya se macska.Csak féltő anyukájuk van.
2019. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy teljesen átlagos vagy?
2019. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem piszkálódás, tényleg kérdezem.
2019. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért ennyire fontos az, hogy szűz legyen? Ha te is az vagy, esetleg vallásos vagy, akkor nagy nehezen, de talán megértem.Ha egyik sem igaz rád, akkor tök fölöslegesen zárod ki a körből nők 99,9 %-át. Attól, hogy valaki nem szűz, még nem egyenlő azzal, hogy egy ordas k#va. Tényleg nem érthető így, leírhattad volna, hogy mire fel ez a kritérium :D
2019. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
41%
Klassz nő lehet akit 3x évig senki nem akart megpiszkálni. Sok ilyen van. 1 táska viagrát szerezz be.
2019. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Attól függ te milyen vagy.

Én speciel már pont kezdek letenni arról, hogy lesz családom. Az egységben az erő hitében éltem eddig, de eddig olyanokat választottam, akiket kevésbé tudott volna ez motiválni. Így most épp leépítem az ilyen törekvéseim és csak magamra próbálok számítani. 28N

De van merszed leírni, miért jutottál erre az opcióra magad részére?

2019. febr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!