Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 40 éves férfi aki szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves férfi aki szeretne családot alapítani, találhat még magának 30 év körüli szűz nőt? Hogyan, hol kereshetne?

Figyelt kérdés
A saját nevemben írom ki a kérdést. Teljesen átlagos, normális és egészséges vagyok, meg van az oka annak, hogy miért most kerültem abba helyzetbe, hogy ilyen kérdés foglalkoztasson. Nem kérek piszkálódó kommenteket. Köszönöm!

2019. febr. 2. 09:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
98%
Keresztény közösségekben is ritka a 30 éves szűz, mert ők előbb mennek férjhez.
2019. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is vallási gyülekezetekbe járj el, ott nagyobb esély van rá, hogy találsz. Szerintem a 25-28 éves korosztályban talán még előbb találsz ilyen lányt, mivel aki vallás miatt tartózkodik viszonylag korán szokott házasodni, így a 30 év elég necces. Az előbb említett korosztályban még azért jellemző lehet a szűz lány, bàr valóban ritka, de az ismerősi körben ebből a korosztályból fel tudnék sorolni legalább 10 lányt, aki még az, bár ők nem vallási ok miatt.
2019. febr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy miért fontos a szűziesség? Tényleg érdekel. Úgyis névtelenül vagyunk itt, senki sem fogja tudni ki vagy.
2019. febr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Magammal együtt 3 szűz nőt ismerek. Én 30, de nem akarok gyereket, másik 33, ő se gyereket, se pasit nem akar, a harmadik 29, ő akar férjet is, gyerekeket is, de ő mozisztárokra vár.


Egyikünk sem vallásos. Nem látszik a legtöbb emberen, hogy szűz.

2019. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
41%
Én 45 vagyok a parom 29és szűz
2019. febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a "legyen szűz" TELEJESEN FELESLEGES F@$ZSÁGGAL jól leszűkítetted a jelöltek listáját. MIÉRT?
2019. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon pici az esélye.
2019. febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
57%

Aki most itt bevallalta, hogy szűz, számítson rá, hogy rengeteg privatot fog kapni.

Kérdező, ha fontos, hogy szűz legyen, valószínűbb, hogy fiatalabb korosztalyban tudsz keresni.

2019. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
85%
Te vagy az, aki régebben olyan kérdéseket írt ki, hogy lenézi azokata nőket, akik nem szüzek?
2019. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%
Bocs hogy ezt írom, de ha egy nő 30 évesen is szűz, akkor az nagyon defektes lehet :D vagy ronda
2019. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!