Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetnek vonzóak a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetnek vonzóak a férfiak szemében az ilyen vékony lányok?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]


2019. febr. 1. 17:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Végezetül a vékony azért fog sírni, mert a férfiaknak a kövérek jönnek be, a kövér azért mert a férfiaknak a vékony jön be, a lapos a nagy mellű miatt, a nagy mellű a kis mellű miatt, széles csípőjű, a keskeny csípőjű miatt, a keskeny csípőjű a széles csípőjű miatt, a göndör, az egyenes hajú miatt, az egyenes hajú a göndör miatt, a sminkes a természetes szépség miatt, a természetes a sminkes miatt, mindig lesz ok a panaszra. Nem én találtam ki ezeket, mindre halottam már példát, itt is. Az a baj, hogy úgy vagytok összerakva, hogy az elérhetetlen kell, magatokhoz is így álltok hozzá, közben a férfiak ízlése ezeroldalú.

22-es lehet kell valakinek egy kicsit edzenie, de az semmi ahhoz képest amennyit egy férfinak kell és szerintem nem is várjuk el, akik tetszettek lányok el nem tudom képzelni, hogy bármikor is edzettek volna, az látszik, észreveszem és nagyon ritka.

2019. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
bocs ez nem ide ment volna...
2019. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szépek. Tetszik mindegyik.
2019. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, nekem simán bejönnek:).
2019. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Úgy nézek ki mint a 2. képen a hölgy. Imádnak a férfiak,nyugi , nem lesz gond! :)
2019. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szexisek, szépek. A vékony nőket szeretem!
2019. febr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!