Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha kigyúrom magam akkor lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kigyúrom magam akkor lehet csajom? Vagy mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Helyes arcú vagyok, 27 évesen jó korban is, 175 cm magasság sem alacsony, nem rossz a munkahelyem sem. Értelmes vagyok. Van tetoválásom is.

Tehát csupa csupa jó pont, viszont nem vagyok sikeres a nőknél. És ezt már nagyon sok ismerősöm és volt már néhány ismeretlen is aki feltette a kérdést: hogy te egy nagyon közvetlen faszi vagy, jól is nézel ki hogyhogy nincs csajod? (és az illető nem is tudta, hogy nekem soha nem is volt barátnőm)


Ennek az a fő oka, hogy nincs önbizalmam, volt már pár kalandom, de ezek vagy részegen jöttek vagy pedig a nő fűzött be engem. Én nem tudok olyat, hogy látok az utcán egy szép lányt és: helloszia, tetszel igyunk meg valamit stb. stb.

És azzal egészíteném ki, hogy gátlásos vagyok és nem vagyok spontán. Pl. ha valami ügyintéző csajszival kell beszélni akkor próbálom olyan irányba terelni a beszélgetést, így hívtam már randira lányt (de ilyen eset 1-2 hónap alatt ha 1 van)

De úgy hogy most random a nagyvilágban meglátok egy nőt, és akkor mindig hogy vajon mi lenne itt a jó szöveg? Mit tudom én fogorvosnál. Te is fogorvoshoz jössz? hát ez ilyen nagyon gáz.

Nem lennék jó kereskedő, mert nem tudok eladni, én a munkában is olyan terméket forgalmazok ami krvjó, és maguktól jönnek megvenni. Én is ilyen szeretnék lenni az életben.

Mivel ha nem tudod azt fejleszteni, hogy a rosszat rádumáld az emberekre (ilyen a PUA szerintem)

Akkor olyan értékesnek kell lenned, hogy minél többen akarjanak.


Én már csak amiben gondolkodok, hogy kigyúrom magam, utána ha az nem válik be, minden téren már csak a luxus kategória felé van út.

Pedig én egyáltalán nem luxus nőt akarok, elég ha átlagos és jól néz ki.



2019. jan. 28. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Nálam pl. esélyed se lenne, ha dohányzol, iszol alkoholt, egészségtelen életmódot folytatsz és csak azért gyúrod ki magad, hogy barátnőd legyen.


Nem attól lesz csajod, ha atomra kigyúrod magad. Attól még ugyanolyan sekélyes egysejtű gondolkodású leszel.


Nem lehetsz értelmes, ha ilyen kérdést teszel fel, és ilyen a felfogásod!

2019. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Most az tényleg jó pontnak számít, hogy van tetoválásod?
2019. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Önmagában attól, hogy kigyúrod magad, még nem fogsz tudni csajozni.

De!

A sport nagyon jót tesz az önbizalmadnak, ha rendesen csinálod és magadért vagy egy olyan konkrét célért, ami nem a más(ok)nak való megfelelés. Minden egyes elvégzett gyakorlat, elvégzett edzés elégedettséggel tölt el, ami önbizalom-fokozó. A fokról fokra haladás, a fejlődés is ugyan ilyen hatású. No meg az is, ha tükörbe nézve jobban tetszel magadnak.

Ha ezzel párhuzamosan más területen (pl. öltözködésben, stílusban, kommunikációban, mentálisan, szakmádban) is fejlődsz, az már maga a siker.

Úgyhogy hajrá!

2019. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha kigyúrom magam kapok fizetést? kb...

Ha ilyen a hozzá állásod akkor semmi nem változtat.

2019. jan. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Drága #1!


Tudom mi a különbség a között, mikor átlagos vagy, mikor szépen megtervezetten kigyúrt, és amikor némiképp elhanyagolt, korosodó, de értelmes vagy.

A nők többnyire ugyanúgy váltig állítják, hogy nem számít az, hogy milyen magas vagy, az, hogy hány cm és az, hogy milyen kigyúrt. De többnyire ugyanúgy hazudnak.

Az értékes nőket természetesen gyúrás előtt, illetve annak befejezése után évekkel lehet megtalálni, viszont az arányok igen sokat elárulnak a női lélek rejtelmeiről sajnos. Mivel a szépen kigyúrt, nagyf@xú gyerekek társaságát részesítik előnyben minden más típussal szemben...


Na de hogy a kérdező érdeklődésére is adhassak némi irányadást, a magasság elmegy, a munkahely oké, a korod gyúráshoz már kicsit sok, de még kihozhatsz magadból akár rendkívülit is-rendkívüli energiabefektetés árán-, a hozzáállásod viszont katasztrofális.

Olyan önértékelési problémákkal küszködsz, ami minden nőt eltaszít, maximum az igen ritka, hozzád hasonló beállítottságú közül találhatnál társat, de ez a kapcsolat mindkettőtök számára előnytelen lenne.

Ha nem tudod az önbizalomhiányod és annak okait önerőből leküzdeni, akkor fordulj szakemberhez, ez nem szégyen. Ha esetleg az tart vissza hogy drágának érzed, akkor gondold végig, hogy egy újabb közép vagy felső kategóriás telefon ér-e többet a saját magad által vélt presztízsed fenntartása érdekében, vagy egy normális emberi élet.

2019. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

#3


Ahogy az írásod olvastam, ismét kedvet kaptam a gyúráshoz, mivel az az egyetlen, amit nem a másoknak való megfelelés miatt végeztem...viszont utána jött az ellentmondás, miszerint az önbizalmad növeli, de ez nem így van..Látod mások szemében hogy jó vagy, de a magadéban ezt sosem fogod látni, mert mindig elégedetlen leszel saját magaddal szemben. Legalábbis én sosem voltam elégedett önmagammal, mert ha az lettem volna, nem lett volna miért tovább küzdeni.

2019. jan. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem költök drága telefonra, egyszer jártam pszichológushoz, néhány éve és rohadt sok pénzt elkért, majd sok pénz és energia befektetés után közli, hogy Ő nem tud segíteni de ajánl egy pszichiátert + gyógyszeres kezelés, az eddigi "kartonomat" nem adja oda másik pszichológushoz mert az tilos.

Én elvből nem gyógyszerezek.

Na ekkor nem volt munkám, jövőképem semmim.

Aztán mégis elvégeztem egy egyetemet és lett munkám, majd egyszer felkeresem a doktornőt és beintek neki, hogy bekaphatja.

Hiszek önmagam erejében, hiszem az Istenben, de ezek után egy ilyen orvosban sem. Pedig biztos van jó is köztük. Egyébként 7.000 res órabérbe van a doki, egy prosti pedig picit 10.000 fölött, biztos a dokihoz mennék újra :D



én már 16 évesen elkezdtem gyúrni, csak volt egy időszak amikor félresiklott az életem.

és én focizok is, abban van kb 3 jó évem, nem tudom miért csinálom sokan vagyunk így vele a megyeiben, hogy semmi értelme, egyáltalán nem logikus, hisz már ilyenkorban úgy sem lesz senki befutott, agyon rúgnak minket kiesünk a munkából és mégis hétről hétre megyünk.

Kondinál annyira nem érzem ezt a minden héten háború feelinget.

2019. jan. 28. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj egy egy iskola elé és nézd meg a mai fiatal srácokat ! A legtöbb 185 cm és vékony . Ez most a trendi.
2019. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!