Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elegem van a nőkből. Mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a nőkből. Mondjak le a családról?

Figyelt kérdés
Egyszerűen betelt a pohár. Elegem van az elolvasott, válasz nélkül hagyott üzenetekből, a maximum 2 hónapos tinderes kapcsolatokból. Rátaláltam a MGTOW mozgalomra, és teljesen egyetértek vele. A nők ridegsége miatt kezdtem el inni, ami miatt már teljesen aszexuálissá váltam, szóval az egyetlen dolog, amit nyújtani tudnának, már nem érdekel. Sokat gondolnak magukról, 2 HR-es csajra is ráírtam, és egyik se méltatott válaszra, pedig az egyik még látta is az üzenetemet. A Tindert 2 év után feladtam, mert elegem lett abból, hogy csak a pénzem megy el ezekre a randikra. Nektek mi a véleményetek?
2019. jan. 26. 20:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem mondod, hogy a nők kibírhatatlanok?!
2019. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%

50% Tehát aki nem ért egyet a nőgyűlölő kinyilatkoztatásoddal, az femi...k-rvára nincsen önkritikátok, az a baj.


Az mgtow-val nem az a baj, hogy el akarnak vonulni (én is legszívesebben remete életet élnék, távol az ilyen beteg emberektől), hanem hogy a nagy példabeszéd után ugyanúgy visszajárnak nők által látogatott oldalakra és gyűlölködnek, szidják a nőket. Hát ez minden csak nem elvonulás. Szánalmas.

2019. jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
27%
Miért kéne a drága figyelmedet és a nehezen összekuporgatott erőforrásaidat öntelt, flegma, kegyetlen és nemutolsósorban fájdalamasan szellemtelen önző hercegőkre fordítanod? Hagyd a lenyűgözésüket a kékpirulás balekokra.
2019. jan. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Azok hisztiznek csak a nők miatt akiknek nincs sikerük náluk ! Nem a nők tehetnek róla ha életképtelenek vagytok ! Amelyik férfi jól nézz ki , értelmes , van pénze annak van partnere is! Utáljátok a konkurenciát de ne a nőket ! :)
2019. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval bár a pénzt nem kötném ide, mert az nem minden nőnek fontos! :)

(Az én páromat úgy ismertem meg hogy alig volt 80 ezres fizetése ami egyazegybe elment albérletre neki meg kajára....) :)

2019. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a velemenyem, hogy se a baratnoimet se engem nem a netes dugopajti kereso oldalakrol kukaztak ossze. Milyen meglepo, hogy a szemetdombon szemet van!

Amig alkesz vagy addig jobb is, ha nem terhelsz masokat.

2019. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!