Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Először alszom nála, én 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először alszom nála, én 22 vagyok ő 25, én még szűz, megbeszéltük, , hogy szex nem lesz, de mit csináljak ha mégis bepróbálkozik, mit mondjak hogy nem bántsam meg?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 01:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Mensz el innen!?
2019. jan. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

"nyugi van, megbeszéltük"

és húzódj el ha mondjuk fogdos, simogat


ez az előre meg van beszélve dolog sokszor olyan, hogy az egyik, vagy mind2 fél túl megy a határokon, jobb ha van önuralma az embernek

2019. jan. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

1. Csak olyat csinálj ami számodra kénylmes.

2. Csak amiatt mert szűz vagy nem kell minden testi kapcsolatot sztornózni, nem kell rögtön dugni, de mi baj lehet ha kicsit felfedezitek egymás testét? (nekem legalábbis értelmes, türelmes barátom volt, soha nem ment tovább annál amit engedtem és hónapokig csak pettingeltünk)

3. Ha úgy ér hozzád ahogy nem szeretnéd jelezd neki, hogy légyszi ezt ne. Ez a későbbiekre is igaz. Jogod van nemet mondani, ha hisztizik, megsértődik mert nem használhatja kénye kedve szerint a tested érdemes elgondolkoznod a jellemén.

2019. jan. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
3-asa egyetértek. Anno 18-19 évesen vesztettem el a szuzességem, előbb féltem. No de 16 éves koromtól már elkezdtük egymást felfedezni az akkori barátommal. Nagyon türelmes volt, és kivárta amig nekem beérik a dolog. Addig ment egyéb huncutság is... ;)
2019. jan. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 The pale emperor ***** válasza:
26%

Ha nem tartasz még ott mi a francnak alszol nála? Látom nem megy még a dolog.

Nála alszol az általában zöld lámpát jelent.

2019. jan. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Engedd, amíg belefér nálad is, aztán szépen állítsd le. Ha normális, le fog állni.
2019. jan. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amikor először nálam aludt az exem (mindketten szüzek voltunk), akkor nem volt közöttünk ilyen megállapodás. De én már nagyon szerettem volna (L vagyok egyébként, és hetero), úgyhogy bepróbálkoztam nála, ő meg elhúzódott, úgy éreztem, hogy kényelmetlenül érzi magát, úgyhogy letettem erről. Végül az egész kapcsolatunk arra ment rá, hogy nem voltunk képesek megbeszélni az ilyen helyzeteket, hogy ki mit akar, mit nem akar, stb., de ha ti beszéltek róla, akkor ez a veszély nem áll fent. Úgyhogy a testbeszédből szerintem érti az ember az ilyen jelzéseket, de azért nyíltan is beszélni kell róla, szerinten ilyen helyzetben mondd meg neki, hogy neked ez így nem jó, vagy beszéljétek meg, hogy mi az, ami még belefér, de mi az a határ, ami már nem fér bele, ez tőled függ.


Amikor a másik barátomnál aludtam, addig is volt már szex gumival, de aztán meg hajnalban bepróbálkozott gumi nélkül. Mondjuk beleegyeztem, mert egyébként is szedtem már a tablettát, de adódhatnak hasonló meglepetésszerű helyzetek. Viszont minden a pasi személyiségétől függ, ha tiszteletben tartja a kérésedet, akkor elvileg nem kellene ilyesmi történjen, ha meg nagyon rá akar venni olyasmire, amit nem akarsz, akkor érdemes újra átgondolni az egész kapcsolatot.

2019. jan. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%

Ha ragaszkodsz a szüzességedhez, akkor ne aludj nála. Ha nála alszol, akkor legyél rugalmas. Még az is megeshet, hogy te is megkívánod a szexet.

Ha elhatároztad makacsul, hogy ne legyen szex. Az együtt alvással csak kínoznátok egymást. Akár milyen tapintatos a párod biztos ki van már éhezve.

2019. jan. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Kétlem hogy nem fogsz szétázni és remegni a vágytól.

A partnered szintén.

Mondd hogy mazochista vagy.

2019. jan. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%

De miért nem fekszel le vele?

Kérdem nőként, 34 évesen.

2019. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!