Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyerjem meg a lottót, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyerjem meg a lottót, hogy jöjjön össze végre egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Komolyan már nem tudom mit tehetnék. Úgy veszem észre,hogy a nőknek magasak az elvárásaik. Aki pedig azt mondja,hogy ez nem igaz,az hazudik.
2019. jan. 25. 14:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%
Hát igen, én ha megnyerném a lottót, akkor is előbb költeném luxusprostikra, mint egy barátnőre (aki ugyanúgy luxusprosti lenne, csak nem vállalná fel).
2019. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%
Azért a pénz jó dolog.Én nem vagyok lottó nyertes,csak kulfoldon tolom.Nem szorom el a penzt hanem betektetem.Szoval nem vagyok egy szerencsétlen.Amiota penzem van van önbizalmam is.Ez komolyan sokat segitett nekem,de a nőkkel kapcsolatban semmi sem változott..Lehetsz okos,inteligens stb.Ha csunya vagyok akkor bukta az egesz..Senkit nem erdekel hogy mennyire vagy jó ember.Senkit sem erdekelnek a belső tulajdonságaid ha nem vagy férfiasan vonzó...Ez a valóság..
2019. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

HUtolsó ha ennyire ez a képed magadról netán kaptál ilyen konkrét megjegyzéseket vagy biztosra tudod hogy ezért építenek le akkor nem kéne valahogy magabiztosságot építened személyiségfejlesztéssel és valódi célokkal?


Illetve a helyedben, ha ennyire gáz a helyzet elkezdnék foglalkozni a külsőmmel, például fogyással, izomzat építéssel sportossággal, és az öltözködésemmel a stílus reformommal esetleg, ha minden kötél szakad célirányos plasztikai korrekciókkal.


Végső soron a lényeg az, hogy te elhidd magadról, hogy egy jó csávó vagy értékes akivel szerencsés a nő és úgymond magadat helyezed előtérbe . Egy olyan karakter aki tudja hogy mit akar az életben van konkrét célja és szereti azt amit csinál nem egy megalkuvó vesztes rabszolgaként tengeti végig az életét, aki egy adott nőt nem maga mellé hanem maga elé akar helyezni abban a pillanatban elriassza a nőt.

2019. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%
"Aki pedig azt mondja,hogy ez nem igaz,az hazudik." Hát itt veled van a baj öcsém, aki nem bólogat neked, mást mer mondani az szerinted hazudik...sértődött kisfiú vagy.
2019. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

12 jól mondja. 13- asnak: A humor, belső tulajdonságok, de még a pénz is csak másodlagos vagy sokadlagos dolog a sármos arc után.

Nekem harmincon túl sem volt senkim, csak barátaim. Humorom megvan, vannak hobbijaim, barátaimnak barátként jó vagyok tehát nem személyiséggel van gond. Van egy mérnöki BSc-m, nem nagy dolog, de azért az IQ-m is három számjegyű. Van munkám. Nem keresem degeszre magam, de vannak céljaim. Kezdeményeztem már nem egy ismerettséget, mégsem volt soha egy randim sem. Ellenben haladt már el mellettem külföldi lány társaság vihorászva, hogy "Uhh ugly, ugly". Erről ennyit. És ez főként a jóképűségnek (arcnak) szól, mivel a sport ezen nem segít(ett). Mindenki nyomja a tanácsokat, hogy önfejlesztő könyvek meg önismeret. De pont, hogy megvan az önismeret és tisztában vagy a nyilvánvaló hibákkal, hogy nem vagy elég jóképű. Ezen nyilván segít ha amúgy ki vagy tömve lóvéval, de sok egyebet amúgy sem tudsz csinálni. Ezt nem oldja meg egy új frizura, főleg ha a férfiak jó részéhez hasonlóan erősen kopaszodik az ember és a választék kimerül a tarkopasz és a mikiegér süni között.

2019. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ha valakinek ez a legnagyobb oka a problémáira hogy nem kidolgozott testű és nem sármos az akkor menjen el plasztikai sebészhez vagy kezdjen el sportolni. Vagy akkor ne panaszkodjon mert csak magát emészti fel és öntudatlan energiavámpírként tengeti az életét.


Ha nem figyel az adott személy a táplálkozására és a mozgására elhízik, ritka ha ezzel párhuzamosan növekszik az önbizalom..

2019. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
12-es vagyok.Nem vagyok tulsúlyos és elég sokat sportolok,heti3-4 alkalommal.Birkódzó vagyok már sulis korom óta.28 vagyok most.Erős és sportos fizikumom van.Viszont alacsony vagyok,nincs divatos szakállam és fejtetőn bizony kopaszodom.Az orrom is egy picit nagyon,A fulekről nem is beszélve:) Nem vagyok önbizalom hiányos mert az élet megtanitott arra,hogy semmit sem bizhatok a szerencsére vagy mások jóindulatára.A sport megtanitott arra,hogy amibe időt és energiát fektetek annak meg is lesz az eredménye.De ez a párkapcsolathoz kevés.A párkapcsolat nem csak rajtam mulik,hanem egy lányon is.A szép vonzó arc igen is fontos,mert az első lépés hogy felfigyelnek-e rád vagy sem.Ha az első lépésnál elbuktál akkor nincs második esély.Ez csak az én tapasztalatom!
2019. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Utolsó, nem akarlak megbántani de te sem tünsz a válaszod alapján egy olyan embernek aki azt mondhatná megvalósítottam az álmaim, jól érzem magam a bőrőmben tele vagyok optimizmussal tetszem magamnak és egészséges vagyok. Értékes vagyok és szeretném jobbá tenni és megismerni a világot..


Valahogy nem ez érződik ki az írásodból.


Hanem a megkeseredett unalma szürke egér aki megalkudott magával és elfogadta a "sorsát" Aki nem mer nagyokat álmodni, akiből kiveszett a fiatalos lelkesség..

2019. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Tedd a szivedre a kezed. Ha szétnézel az utcán csak azt látod hogy a "legjobb képűbb" férfiaknak van barátnőjük?

Ugye nem..


A másik hogy amennyiben zavar a kopaszság menj el hajbeültetésre spórold rá össze, és az korrekcióra.

Lehetetlen nem létezik csak tehetetlen.

Az alacsonyságot pedig kompenzálhatod egy kicsit vastagabb talpú cipőkkel.


Mindezeken túl, megismétlem az élet példája nem azt mutatja hogy a "legszebb " férfiaknak van csak barátnőjük...

Ebből mindenki levonhatja a maga konzekvenciáját.


Arról van szó tetszik vagy sem hogy gátlásosak vagytok és ez fejben dől el.


Van aki sikerprogramozást futtat az agyán van aki csípőből elfogadja magát és magát adja van aki merev személyiségű és saját maga börtönében él nem tud magához senkit igazán közel engedni, tudattalanul elszigeteli magát nem szereti magát így mások szerettét sem tudja "kivívni".

2019. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Azért az itteni válaszok is megérnek egy misét... "nincs lehetetlen, menj csak plasztikai sebészhez". Jah, mert olyan sok embert ismersz aki átszabatta az arcát. Ezek ilyen "ha szegény vagy, csak vegyél egy lottót és kész" jellegű tanácsok. Aki sikeres a nőknél, nyilván nem érti a másik miért nem.
2019. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!