Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék olyan lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék olyan lányt, aki el tudna fogadni egy autista fiút?

Figyelt kérdés
Tudom, nem könnyű dolog, de szeretnék normális barátnőt akinek nincs ilyen gondja mint nekem és aki el tudná fogadni ezt. Elég jól alkalmazkodom, de a tömeget, sok embert nehezen viselem. És vannak persze nem normális dolgaim, de mitől volnék autista ha nem lennének? 29/F

2019. jan. 23. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mik a nem normális dolgaid?
2019. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%

Miért szeretnél "normális" barátnőt, ha Te autista vagy? Ha mondjuk valaki nagyon zárkózott, szorongó, az már nem normális? :)

Goni lesz amit mondok, de 17 év tapasztalata beszél belőlem: Ez a nincs senki, aki szeretne de rohadt egyedül vagyok téma 95%-ban arról szól, hogy magadhoz képest sokkal jobbat akarsz.


És azokat a lányokat, akikkel tényleg lehetne valami, észre sem veszed. Illetve esélyt sem adsz nekik. Tudom, mert amikor önsajnáltatós fázisban vagyok, nem nagyon szoktam gondolni arra a 4 lányra, akivel MIATTAM nem lett semmi. :) Sokkal inkább arra a 20 másikra, aki az évek során elutasított - Ó én szegény! :D (Hozzáteszem ebből a 20 elutasításból 3 volt amolyan plátói szerelem, a többi komolytalan). És azért volt 2 kölcsönös igen is, ebből 1 "egyszer az életben" / életem szerelme type, szóval na.

2019. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Hadd döntse már el a kérdező, hogy neki ki tetszik.


Mellesleg csak azért, mert autista, nem "kevesebb", mint a többi ember.


Abban igazad van, hogy a hozzá hasonló embereket kell a kérdezőnek megtalálnia.

2019. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3: Először is: persze, eldöntheti ki tetszik neki, de lehet olyan (típusú) lány is tetszhetne neki, akiről most nem is gondolja... És elsősorban párkapcsolat kialakítására irányult a kérdés, azt pedig a saját elvárások nagyban korlátozzák, vagy épp ha össze is jön valakivel, az a valaki sosem érti meg...


Azt sem mondtam, hogy kevesebb, csak más. Az esetek túlnyomó hányadában nagyon más. Ez pedig ismét korlátozó tényező.

2019. ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!