Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gondolom az nem normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolom az nem normális hogy egy nővel voltam eddig?

Figyelt kérdés

36 vagyok eddig 1 nő volt az életemben minden féle téren, aki a feleségem lett idővel, de később (10év) elváltunk mert nem működött.

Most olvasgattam itt hogy egyes férfiaknak és nőknek hány partner volt már életében.

De nem is az zavar igazán hogy nekem számszerűen csak ennyi. Hanem hogy azt az egyet kéne megtalálni akivel tökéletes lenne.

Nem tudok úgy kezdeményezni senkinél hogy például tudom hogy csak szexet akarnék. Nem akarok "kihasználni" senkit. Holott ma már nők is sokan elfogadják a csak szexkapcsolatot...

Most is van egy nő aki valamilyen szinten szimpatikus, de bizonyos okok miatt tudom hogy komoly kapcsolatot nem vele szeretnék. Más már rég rámozdult volna, főleg hogy úgy látom neki is szimpatikus vagyok. De kihasználni, megsérteni nem akarom... nem vagyok normális...


2019. jan. 23. 07:04
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Ábrándozni lehet. Majd dupla idős vagyok mint te, de olyan nőt még közelről sem találtam, aki nekem tökéletes lett volna. Bizonyos okokból elviseli a nőt az ember egy darabig, de ennyi.
2019. jan. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sokkal jobban örülnék egy ilyen pasinak, mint olyannak, aki büszke rá, hogy hány nőt húzott meg :D

Amúgy szerintem az egyéjszakásokat nem is szokás számon kérni egymáson a kapcsolatban. Nyilván az exekről van szó, ott elmondod, hogy a komoly kapcsolatok híve vagy, a feleséged volt az egyetlen igazán fontos nő az életedben. Ennyi.

Tapasztalatlan nem vagy, mert nem arról van szó, hogy egyszer szeretkeztél életedben, szóval ilyen téren sem indulsz hátránnyal.

Az meg, hogy nem szereted az egyéjszakás kalandokat, egyéni döntés. Ilyen van nőben meg férfiban is. Ez nem ciki meg nem idiótaság. Vállald fel, hogy társat keresel, nem szexpartnert, és állj ki a döntésed mellett. :) Ez megint csak független attól, hogy hány nővel voltál eddig.

2019. jan. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És az miért olyan nagy baj,hogy ilyen vagy?Ráadàsul magad ellen úgysem tudsz tenni,megváltozni valôszínű nem fogsz.Másokhoz hasonlítani magad igazán kár volna.

Arra is van esélyed,hogy megtaláld azt,akivel tökéletes.Ha ez a mostani nem olyan,akkor hagyni kell.

Az meg egy észvesztő mánia sokaknál,hogy ez akkor nem normális.Aki azt mondja erre, azzal nem is akarsz ismerkedni,ùgyhogy tök mindegy.Azért is vagyunk emberek mert különbözünk.

2019. jan. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Válogass csak, filzofálj,de az idő múlik....te sem leszel fiatalabb,egyedül fogsz megöregedni
2019. jan. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is jobban örülnék ilyennek.

Meg annak is, hogy akkor nem hajtasz rám és hülyítesz, meg szexelünk, én meg reménykedem... ha már ilyen korán tudod, hogy nem érdekelnélek komolyan úgy sem.

Ugyanakkor én nem vágnék bele már csak szexbe, szerintem nem vagyok egyedül,szóval jön majd olyan nő...

2019. jan. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Én is ilyen típus voltam, hős szerelmes és végtelenül naív nők terén. Az első nőt akivel lefeküdtem eljegyeztem és a feleségem lett, majd 34 évesen válás. Aztán jött a következő aki úgy megszívatott, hogy kínomban röhögtem magamon hogy lehettem ennyire hiszékeny. Védett környezetben éltem évekig, szerencsés voltam.

Az elmúlt 6 évben viszont volt vagy 20 kapcsolatom, viszont egyik sem 1 éjszakás, de nagyon sokból menekültem. Nem vagyok igazán jó emberismerő, ezért az átlagnál lassabban veszem észre ha megvezetnek, színészkednek.

2019. jan. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
36 évesen azért ettől több eszed lehetne. Lehetne. De nincs.
2019. jan. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!