Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elméletileg nem a külsőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméletileg nem a külsőmmel van a baj akkor mégis miért nem érdeklem a lányokat?

Figyelt kérdés

2019. jan. 22. 17:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is hasonló kaliber vagyok, de én még külsőre sem vagyok annyira jó, ezáltal felesleges az ismerkedés/prbálkozás, mert csak égeted, kinevetteted magad. Amíg 100 nőből kb 1 állna veled szóba, addig sok értelme nincs az egésznek. Én biztos nem égetem magam a többi 99nél.
2019. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
És téged miért zavar, hogy kinevetteted magad? Fogd fel úgy, hogy legalább megpróbáltad.
2019. jan. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert nem vagy egy kőgazdag, magas adonisz. :) Ha az lennél, akkor még te válogathatnál a jelentkezők közül. :)

Ha nem megy, ne erőltesd, nem ér annyit az egész. Xarj a nőkre és élj a munkádnak/tanulásnak/hobbidnak. :) F

2019. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az sugárzik rólad, hogy nem vagy elégedett magaddal, önbizalomhiányod van. Ezt mindenki láthatja. Engem speciel mondjuk nem zavarna, de úgy veszem észre, hogy a nők többsége a magabiztos, jó kiállású férfiakhoz vonzódik.
2019. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Valójában a magabiztosság meg ilyesmik sokadlagosak. Amikor valakivel egészen jól elbeszélgetsz és egy hullámhosszon vagytok és érdekled egészen addig, amíg nem küldesz egy fényképet... ott ne magyarázza már senki, hogy biztos a humor meg hasonlók hiányzik! Nekem volt már, hogy konkrétan megmondta a nő, hogy ha az esete lennék már rég járnánk, mert amúgy bír meg kedvel, csakhát nem vagyok a zsánere. Ennyi.
2019. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ne a nagyi szavára adj.


Ha rad sem néznek a nők, nem keresik a társaságod... akkor ronda vagy !

2019. jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!