Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van egy fiú, aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvis7733 kérdése:

Van egy fiú, aki tetszik (elméletileg én is neki) de közben van barátom, mégis hiányzik a másik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A munkahelyen ismerkedtünk meg,elèg fura srác de valahogy vonzódom hozzá.Beszèlgettünk, elhîvott randira, elmondtam h. van baratom. Kicsit csalódott volt de azt mondta lehetünk barátok. Másnap èn îrtam neki ès talalkoztunk, èn nagyon jól èreztem magam vele, nem törtènt semmi köztünk. Nagyon aranyos volt akart közös kèpet, emlèkezett mindenre amit îrtam neki. Ezek szerint èrdeklem? Most viszont egyáltalán nem keres, ettől èn nagyon rosszul èrtem magam!Mit kène tennem? (Nem vagyok kîváncsi olyan válaszokra amik azt taglalják h.milyen erkölcstelen vagyok,nem csaltam meg a barátom)
2016. márc. 6. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy erkölcstelen, csak tipikus nő ;)
2016. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó tanácsként írom, hogy ne akarj két lovat egyszerre megülni, nem jó két vasat tartani a tűzben, két szék között könnyen a pad alá eshetsz stb. Tehát szóval, vagy szakíts a barátoddal, vagy a másik fiúval szakítsd meg a kapcsolatot. Nem az a lényeg, hogy ez erkölcstelen e vagy sem, az most tökmindegy,ettől függetlenül a kettő egyszerre nem működik.
2016. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod te hogy mire megy ki a játék és alig várod hogy megtörténjen.Ja hogy nem csaltad meg akkor számolj már be erről a barátodnak biztos érdeklődéssel hallgatná.
2016. márc. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már bocs, de minek randizol másokkal?

Tudod az embereknek rengeteg másik ember tetszik a párján kívül és nem kizárt, hogy oda-vissza működik a dolog, de attól még nem kell az összessel randizni pláne, ha látszik rajta, hogy többet akar. Így csak adod alá a lovat, hogy szabad a pálya.

2016. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy adod alá a lovat. Nagyon naiv vagy ha azt hiszed, hogy tudtok barátok lenni. Ő soha nem fog rád barátként tekinteni és szerintem ezt te is tudod. Nem fair amit csinálsz és még semmi nem történt máris hiányzik. Szerinted a megcsalások nagy része hogy kezdődik? Nem erkölcstelen vagy csak rettentő naiv, vagy csak magadnak hazudsz!
2016. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!