Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kihat egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kihat egy párkapcsolatra, ha a másik fél nem tetszik igazán?

Figyelt kérdés
Megismertem egy pasit. Édes, kedves, figyelmes.......elfogad engem és a gyerekemet. Viszont nem tetszik annyira, az öltözködésén is lenne mit javítani stb. A lelkéhez kötődöm már most, jó vele beszélgetni.......viszont nem tudom, hogy a külsősegek miatt igazán bele tudnék e szerelmesedni. Félek, hogy ez probléma lesz később. Nagyképűség mentesen jobb nő vagyok, mint amilyen pasi ő. Nem tudom, hogy ha egy pár lennénk, akkor büszkén sétálnék-e az oladlán. Csak azért meg nem szeretnék vele lenni, mert belsőleg rendben van. Érdekelne bárki véleménye erről, persze normális hangnemben! Köszi :)
2015. okt. 24. 17:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
35%
Rossz választás! Nem kötelező az első emberrel együtt maradnod, akit melléd fújt a szél... miért tennéd? Nekem millió barátom van, aki édes kedves, figyelmes, de mégsem a szerelmem egyik sem! Ha csak azért elfogadod, mert valamiben hátrányos helyzetben vagy vele szemben, akkor abból sok jó nem fog kisülni.
2015. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%

Nem kepviselsz vonzerot a legtobb ferfi szemeben a gyerek miatt. Senki nem akarja nevelni mas gyereket. Szoval 10 korommel kapaszkodj a pasasba es tegyel a kedvere mindenhogy, neh rajojjon, h gyerek nelkul egyszeruubb az elete. Ha nem tetszik a ruhaja, vegyel egy teljes uj ruhatarat neki. Az erzeseidre hallgass, ne a kuldosegeket figyeld.


Szoval ismerkedj vele es talalkozz surun! Neh hagyd Magad lebeszelni vmelyik irigy bno altal.

2015. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nekem is ez jutott eszembe. Ő elfogad, szeretne engem és a gyereket. Bár nem vagyok csúnya és ráadásul koros sem. 29 leszek idén. De ki tudja kinek fogok kelleni.
2015. okt. 24. 17:25
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Felesleges kompromisszumokat kötni, mert ha már az elején kifogásolnivalót találsz benne, később csak rosszabb lesz. Az meg nem igaz, hogy gyerekesként nehéz ismerkedni, az elmúlt években több tucatnyi férfinak kellettem volna gyerekestül, de addig kerestem, amíg a számomra leginkább ideális partnert meg nem találtam. Nem tökéletes, de a számomra lényeges tényezők mind rendben vannak.
2015. okt. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Már csak azt nem értem Kedves Kérdező, miért tetted fel a kérdést, ha 2 komment után megválaszolod magadnak... ugyanis te már döntöttél, De nem azért mert igazán vonzónak találod ezt a férfit, hanem azért mert félsz hogy egydül maradsz egy gyerekkel... hmmm ez a te döntésed, ami tényleg nem könnyű... de ne azért írj ki egy kérdést, hogy a lelked megnyugtasd a számodra pozitív válaszokkal.
2015. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem hat ki, de inkább úgy fogalmazok: az én párkapcsolataimra nem hat ki. Akit én megszeretek, annak büszkén sétálok az oldalán, akkor is, ha három füle van, és egy szeme. (Mert ugye valamiért megszerettem, és arra joggal lehetek büszke, még ha a szembe jövők számára nem is látható, nekem elég, ha én tudom)


A kérdésedből viszont egyértelmű, hogy a te kapcsolatodra kihatna. Ha valami komoly mégis kialakulna köztetek, akkor is mindig benned lesz az az érzés, hogy te ennél sokkal jobb vagy, te ennél sokkal többet érdemelnél. És emiatt az érzés miatt soha nem lennél boldog, a te boldogtalanságod viszont megkeserítené a másik életét is.

2015. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Alapból az a véleményem, hogy ha nekem nem tetszene valaki akkor nem lennék vele, hiába lenne kedves és figyelmes, mert kell a vonzódás. Bevallom, nálam hátrányban lennének azok a lányok/nők akiknek gyermekük van. Úgy érzem, hogy a saját gyermekem akarom felnevelni, nem pedig másét. Ezért úgy gondolom, hogy neked sokkal nehezebb egyáltalán találni valakit. Ha beleképzelem magam a helyedbe én adnék neki egy rövid időt, hátha hozzá szokom. Ha nem menne, akkor keresnék mást.

27F

2015. okt. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, hogy ha egy pár lennénk, akkor büszkén sétálnék-e az oladlán."


Most az a baj, hogy neked nem tetszik, vagy hogy másnak nem tetszene?

Amúgy lehet, hogy te azt mondod, hogy jobb nő vagy külsőre mint ő, de lehet, hogy ő is mondhatná, hogy ő belsőre jobb mint te (pl. kevésbé felszínes). És mégse teszi.

2015. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ebbe a kérdésbe, ha jobban belegondolsz nem érzed szánalmasnak? Vagy csak én érzem annak, és ma már ez teljesen normális, mindegy csak legyen valaki alapon.
2015. okt. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
32%

"Vagy csak én érzem annak, és ma már ez teljesen normális, mindegy csak legyen valaki alapon."


A kérdező azt írta, hogy belsőleg rendben van. Tehát nem "mindegy csak legyen valaki", hanem fontos számára, hogy a belsője rendben legyen.

2015. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!