Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kihat egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kihat egy párkapcsolatra, ha a másik fél nem tetszik igazán?

Figyelt kérdés
Megismertem egy pasit. Édes, kedves, figyelmes.......elfogad engem és a gyerekemet. Viszont nem tetszik annyira, az öltözködésén is lenne mit javítani stb. A lelkéhez kötődöm már most, jó vele beszélgetni.......viszont nem tudom, hogy a külsősegek miatt igazán bele tudnék e szerelmesedni. Félek, hogy ez probléma lesz később. Nagyképűség mentesen jobb nő vagyok, mint amilyen pasi ő. Nem tudom, hogy ha egy pár lennénk, akkor büszkén sétálnék-e az oladlán. Csak azért meg nem szeretnék vele lenni, mert belsőleg rendben van. Érdekelne bárki véleménye erről, persze normális hangnemben! Köszi :)
2015. okt. 24. 17:11
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Jah és annyit a "kedves" férfiaknak, hogy pasik is vannak gyerekkel. Szóval, ez nem csak nőknél probléma.
2015. okt. 24. 22:45
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

# 19-nek maximálisan igaza van.

Kérdező: az írásodból az érződik, hogy te inkább a gyerekednek akarsz apát, és nem magadnak társat. Ezt a kettőt fel kellene cserélni...

Nekem is idő kellett, bár a gyermekem apja tartja a kapcsolatot a gyermekünkkel, úgyhogy nálam nem is volt kérdés, hogy nem apát keresek, hiszen VAN apja!

Az egyértelmű, hogy az ilyen Feri-félék alapból kiesnek a potenciális partnerek közül, mert hát egy gyerekes nő nem akar olyan társat, aki nem fogadja el gyerekestül, úgyhogy az ilyenek véleményére nem kell adni, mert ő az, aki nem kellene, akkor sem, ha az utolsó férfi lenne a Földön, nem pedig fordítva. Én konkrétan tettem arra, hogy mi a véleménye azoknak a pasiknak, akiket zavar a gyerek.

Viszont, ahogy te is írtad, a legtöbb férfit nem zavarja, ha a nőnek már van gyereke. Vagy azért, mert neki is van, vagy mert el tudja fogadni a társát az összes körülményével együtt.

Én fél év keresgélés és igen, VÁLOGATÁS után találtam meg az ideális társat magam számára. (Bár előtte két évig egyáltalán nem ismerkedtem, a saját életemre koncentráltam inkább, és megérte!) De nem kellett kompromisszumot kötnöm. És a párom imádja a gyermekem is.

2015. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"A lelkéhez kötődöm már most, jó vele beszélgetni..."


Ez nem lelki kötődés, csak mentális.

Mentálisan engem a férfiak 99%-a érdekel, szeretek velük beszélgetni, szóval ez nem jelentene még semmit nálam.

2015. nov. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Hát.. Igazából nálam is gond lenne a gyerek úgy érzem, bocs az őszinteségemért. Most vagyok abban a korban (36/F vagyok), hogy úgy érzem szeretnék SAJÁT gyereket és ezt leginkább olyan nővel szeretném, akinek még nincsen gyereke. Persze ettől biztos sokan vanank akiket nem zavarna, ez csak az én véleményem. Frédi.
2015. nov. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Egyébként szerintem részedről ez szimplán érdek kapcsolat lehet. Bizonyára nem szeretnél egyedül lenni, amit a ami világban meg is tudok érteni, ha egy nő akar támogatót maga mellé, ráadásul gyerekkel. Bizonyára a pasas is ráfog erre jönni idővel, feltéve ha nem sík hülye...:)
2015. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!