Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kihat egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kihat egy párkapcsolatra, ha a másik fél nem tetszik igazán?

Figyelt kérdés
Megismertem egy pasit. Édes, kedves, figyelmes.......elfogad engem és a gyerekemet. Viszont nem tetszik annyira, az öltözködésén is lenne mit javítani stb. A lelkéhez kötődöm már most, jó vele beszélgetni.......viszont nem tudom, hogy a külsősegek miatt igazán bele tudnék e szerelmesedni. Félek, hogy ez probléma lesz később. Nagyképűség mentesen jobb nő vagyok, mint amilyen pasi ő. Nem tudom, hogy ha egy pár lennénk, akkor büszkén sétálnék-e az oladlán. Csak azért meg nem szeretnék vele lenni, mert belsőleg rendben van. Érdekelne bárki véleménye erről, persze normális hangnemben! Köszi :)
2015. okt. 24. 17:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet mindenkinek! Kell, hogy józan tudjak lenni. Néhányan félre értettetek. Nem akarok minden áron valakit, de tényleg nehéz gyerekkel ismerkedni. Ráadásul az enyém kicsike. Csodálatos apa lenne, odaadó, védelmezné a családját ez már most tiszta sor. Ami zavar az a külseje. Én az előző kapcsolatmban is így voltam, hogy elsőre nem tetszett annyira.....aztán mégis szerelmes lettem. Nála viszont tényleg nagy a kontraszt és nem nagyképű akarok lenni. Annak is igaza van, aki azt írja, hogy ő jobb belsőleg. Mert ő biztosan elfogadna ha csúnyább lennék is. Nehéz ez, mert a szívem felé húz, de az eszem nem. Annyi bajom lett már abból, hogy a szívemre hallgattam! :/
2015. okt. 24. 19:40
 12/25 anonim ***** válasza:
72%

"Nagyképűség mentesen jobb nő vagyok, mint amilyen pasi ő."


Tőlem lehetnél szupermodell is, a gyerek nálam kizáró tényező.

Nem bántásból írom, csak hogy tudd, hol a helyed.

2015. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem bántásból írtad, de az lett. Nálad kizáró ok. Miből gondolod, hogy mindenki olyan mint te? Nagyon sok ismerősöm van, akiknél nem volt probléma. 2 gyerek sem.Szóval tudjam hol a helyem. A mai világban a pasik már nem ülnek seggre a gyerekektől, mert minden második kapcsolat tönkre megy. Pld társkeresőn 10-ből 8 pasi azt állítja be, hogy nem gond a gyerek.
2015. okt. 24. 19:56
 14/25 anonim ***** válasza:
76%

Feri! Áruld már el nekem is, hogy ugyan hol van egy nő helye, ha gyereke van?!

Meg ha ilyen lekezelő kijelentést teszel nem bántásból, akkor vajon mit mondasz annak, akit bántani akarsz.

2015. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Csajok Feri Nagyon Böszme! :) vagy csak egy ritka nagy tirpák ...
2015. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

ma 20:10

Lájkoltalak!

2015. okt. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem az a szégyen, hogy ennyi nő neveli egyedül a gyermekét, mint ahogy én is. A szégyen az, hogy egyre több pasi hagyja ott a gyerekét, ahogy az enyémet is. És ráadásul még csak nem is becsúszott baba volt. Egyre több ilyet hallani. Na ez a nem mindegy!!!
2015. okt. 24. 20:31
 18/25 A kérdező kommentje:
Ezért nem tudom mit tegyek. Legyen a gyereknek apja aki imádja, védelmezi stb......de én lehet boldogtalan leszek idővel. Lehet engem fikázni, hogy kussoljak csak gyerekkel a nyakamon és örüljek, hogy ha egyáltalán kellek valakinek, de nem így terveztem én sem és nem tehetek róla, hogy az apja egy gyökér. Valamikor szerettük egymást. Nevelem a gyerekem egyedül becsülettel. Akkora baj, hogy boldog szeretnék lenni?
2015. okt. 24. 20:34
 19/25 anonim ***** válasza:
73%
Azt gondolom, a gyerek érezni fogja, hogy nem vagy boldog, akkor inkább védelmezd egyedül, lehet nem kell sokat várnod és jön egy olyan férfi, akit tested lelked kíván. Legalább próbálj meg egy kis időt adni magadnak, nem kell rögtön fejest ugrani egy kapcsolatba, amit te sem tudod, hogy akarsz-e.
2015. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Utolsó....Köszönöm!!!!
2015. okt. 24. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!