Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek melyik társkereső jött be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek melyik társkereső jött be?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok. Próbáltam már a tindert illetve a badoo-t, de egyik sem jött be.

Korábban a tinderen sok matchem volt, de az utóbbi pár hónapban, mikor ismét regisztráltam alig volt egyezés. Nem tudom hogy a korom miatt, vagy pedig már nem annyira népszerű, de nem vagyok vele megelégedve.

Pedig sok fotóm ugyan az mint 2-3 éve.

Tudnátok ajánlani valami mást?



2019. jan. 16. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Badoo jött be. 30N
2019. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
A való èlet eddig nálam a befutó
2019. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1#

Ott találtál párt? Vagy csak tetszik az oldal felépítése, sokan vannak, sok levelet kapsz...

2019. jan. 16. 21:12
 4/10 Clay Morrow ***** válasza:
Tinder.
2019. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Rengeteg helyen próbáltam, de lehetetlen szerintem.

Élőben van a legnagyobb esély, de nem olyan egyszerű az mindenkinek.:(


21F

2019. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudom hogy élőben kellene, de egyedül élek. Barátaim viszonylag messze laknak. Munkatársaimmal jól kijövök, de velük nem szoktam elmenni szinte sehova.

Bulizni nem szeretek. Futni, olvasni, filmet nézni szeretek ezáltal nem igazán lehet ismerkedni.

Boltban pedig nem egyszerű, én nem megyek oda idegen nőkhöz csak úgy. Max ha úgy hozza a helyzet, de nem szokta... ☺️

Ráadásul egész sokat is dolgozom. Ott pedig nem igazán van hozzám illő nő, aki szingli.

Tehát jobbat nem tudok, mint a társkereső. Az is egy lehetséges, ami növeli az esélyemet.

2019. jan. 16. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy bejött, de eddig ezt tartom mostanában a legkorrektebbnek: www.elsotalalkozas.hu
2019. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is minden szempontból a tinder jött be. N
2019. jan. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem se sok sikerem van eddig legtöbbször a távolság volt a gond.. Sok értelmes lánnyal beszéltem, fiatalok nem szeretik a tavkapcsolatokat..
2019. jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A személyes élő.


Nem kell bulizni járni. Rendszeresen járok buliba, de egyik baratnőmet sem szórakozóhelyen ismertem meg. Egyet házibuliban, egyet koncerten. De a többit egyszerűen abban a közegben ahol voltam, pl edzés, suli, baráti társaság, egyetem.


Kicsit lépj ki a komfortzónából

2019. jan. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!