Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kell faxot küldeni a luxemburg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hell8head-Zotyesz kérdése:

Kell faxot küldeni a luxemburgi cégnek, a társkereső prémium felmondásról, vagy elég ha letiltom a kártyám?

Figyelt kérdés
Sajnos idióta voltam és regisztráltam, kértem prémiumot és most faxon kérik a lemondást! Utólag néztem utánna hogy egy nagy átverés az Academic singles, kérlek segitsetek!!!!

#kártya #tiltás #fax #Academicsingles
2019. jan. 12. 05:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ezt nem ismerem,de a munkahelyedről nem tudsz faxolni?Vagy emailben közölni velük,hogy erre nincs lehetőséged,viszont felnondod a szolgáltatást.Arra pedig gondolom reagálnak valamit.
2019. jan. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fogják jogi útra terelni a dolgot, de akár meg is tehetnék, ha szerződésben allsz velük
2019. jan. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy faxon lehet csak lemondani.

Lemondtad, vettek az adást. Többet nem foglalkoznek velük.

2019. jan. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudni kéne, mi van az apró betűsben...
2019. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Soha ne regisztrál és fizess külföldi társkeresőkre. Már a 80%-a lehúzás, a sok reménykedő embert így verik át. Én már rengeteg pórul járt emberről hallottam, ahol már több 100EFt-os követelésekkel jönnek.

Regisztrálnak, megadják a kártyás fizetési módot, aztán levonnak róluk egy éves díjat, holott csak 1 hónapot szerettek volna. A pénzt nem kapják vissza, törölni nem tudják magukat. Az előfizetés ismétlődő, így a következő évben megint leugrik a kártyáról a pénz. Ha letiltod a kártyát, akkor meg jönnek azzal, hogy tartozol feléjük. Megtörtént, valós eset!

2019. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! Maradok a kártyám letiltásánál!
2019. jan. 12. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 te tudod, a helyedben én faxot is küldenék.
2019. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!