Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Évek óta nagyon zavar már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta nagyon zavar már az hogy sosem volt barátnőm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már nagyon zavar hogy csak telik az idő de nem találok. Már évek óta nagyon szomorú vagyok emiatt. Mostmár el sem tudom képzelni azt hogy legyen valakim, mert már feladtam.

Az ismerkedés az egyáltalán nem megy, barátaim sincsenek. Már teljesen elment az életkedvem. De nem tudok nem erre gondolni, mindig eszembe jut:(


2019. jan. 16. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Változz meg. Légy nyitott, lépj ki a komfortzónádból, foglalkozz önismerettel.

Légy motivált, küzdj és soha ne add fel!

2019. jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp járj el valami közösségbe RENDSZERESEN.
2019. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért kell barátnő?
2019. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom mirol beszelsz pont ebben a helyzetben vagyok! Sajnos el kell ezt fogadnod vagy marad a 150 kilos es vagy a nagyon csunya lanyok!
2019. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kezd el helyen étkezni és edzeni ! Ha szarabbul nézel ki mint ami manapság elvárt akkor nem is lesz soha baratnőd .
2019. jan. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csak a külsővel van baj. Hanem a legtöbb lányt taszítja ha valaki nem jár sehova meg nincsenek barátai.

Esélytelen nekem is. Ebben a korban már kitörni is esélytelen ebből. Munkatársaknak már rég van barátnőjük, feleségük, nem tudok velük se eljárni.

28F

2019. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!