Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, titeket zavar az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar az ha egy 21 éves fiúnak nem volt még barátnője sosem?

Figyelt kérdés

Sosem volt kapcsolatom, valószínüleg azért mert nem beszélek sokat, meg nem vagyok társasági ember. És ugye ez fontos az ismerkedéshez. Meg szerintem a kinézetem sem valami előnyös.

Szerintetek ilyen tulajdonsággal lehet valamikor barátnőm?

Tudom hogy nem sok minden írtam le magamról, de ezek alapján amiket leírtam mi a véleményetek.


Üdv

21F

Bp.


2018. júl. 6. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én randiztam már olyan fiúval, aki félénk is volt és szűz is, de végül nem lett semmi, mert nem igazán tudta, mit akar. Nekem tetszett, szóval részemről nem kizáró ok egyik sem.

Viszont az tény, hogy azért örülök, ha nem nekem kell megcsókolni is a másikat, lépjen ő is felém.

2018. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"nem beszélek sokat"


De legalább olvasol sokat? Mekkora a szókincsed? Mennyire jól / árnyaltan tudod kifejezni magadat (pl. az érzéseidet) szóban?


"a kinézetem sem valami előnyös"


Akkor miért nem változtatsz rajta?

2018. júl. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kinézetem alatt az arcomat, meg a testalkatomat értem. És ezen nem nagyon lehet változtatni.
2018. júl. 6. 18:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"A kinézetem alatt az arcomat, meg a testalkatomat értem."


A fene gondolta volna. Azt hittem, az aurádat.


Testalkaton nem lehet változtatni? Akkor az edzőtermek szerinted mégis miből élnek?

Arcon? A plasztikai sebészek ezek szerint mind kivétel nélkül szélhámosok?

2018. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az olvasásról meg a szókincsről szóló kérdésemet elegánsan figyelmen kívül hagytad. Ez direkt volt?
2018. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, szoktam olvasni.

Járok kondi terembe, de olyan testalkatom van ami nehezen izmosodik, hízik, pedig sokat eszem.


Arcomat meg úgy értem, hogy nem olyan mint ami a legtöbb lánynak bejön. Azért annyira csak nem ronda, hogy meg kelljen műteni.

2018. júl. 6. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:

"Arcomat meg úgy értem, hogy nem olyan mint ami a legtöbb lánynak bejön."


Akkor frizuraváltás.

2018. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Larry Scott, az első Mr. Olympia azt mondta:


"Ha a gyerek sovány, akkor igyon sok tejet, és edzzen nehéz súlyokkal."

2018. júl. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
online társkereső
2018. júl. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!