Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, igaz az, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, igaz az, hogy ha tehetnétek, kb. minden nőt lefektetnétek?

Figyelt kérdés
Kort is légyszi és hogy volt e ilyen korszakotok.

2019. jan. 3. 09:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
63%

Hát látom sok itt a kiéhezett tirpák.

A kérdésre válaszom pedig hogy nem.Ha pedig kapcsolatban vagyok akkor egyáltalán nem foglalkozok más nőkkel. Nekem szükséges hogy legyen valami érzelem, vagy kapcsolat az adott hölggyel. Nem kutyaként viselkedek... mint az előttem válaszolók közül néhányan :D

20/F

2019. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
51%
Csak a számomra szimpatikusakat! Ez a "korszakom" 13 évesen kezdődött és máig is tart! 60 éves vagyok
2019. jan. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
66%
A véletlenek szerencsés összejátszása során (megnyerő külső, jó tanítómester, zenész státusz, stb) gyakorlatilag annyi nőm volt, amennyit nem szégyelltem. Talán ez okozta, hogy az évek haladtával egyre finnyásabb lettem. Persze könnyű finnyásnak lenni úgy, hogy mindig volt talonban valaki, ha aznap éppen nem jártam szerencsével. De a lényeg; olyan sohasem volt, hogy minden nőt le akartam volna fektetni.
2019. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
51%
CSAK TÉGED.
2019. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
51%
HA NŐ VAGY AKKOR KÉTSZER IS.
2019. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
51%
Iiigeen. Leszek a kutyád is egy időre ha szeretnéd. Küldök képet is ha kell. Csak írj rám ;)
2019. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 zsonglőr válasza:

Ez nem igaz. A ferfiban akarcsak a noben tobb archetipus van jelen egyszerre. A ferfiban ott van a vadasz, a gondoskodo, a szereto, az apa, a harcos, a gyogyito stb., a noben ott van az anya, a papno, a szereto, az amazon, az agyas, stb.. Ezek dominanciaja hatarozza meg, hogy egy ferfi mit akar egy notol illetve forditva. Ha egy harcos talakozik egy amazonnal valoszinu dugni fognak. Ha egy szereto talakozik egy agyassal dugni fognak. Ha viszont egy gondoskodo talakozik egy anyaval akkor az elso gondolata az lesz, hogy hogyan segitsen. Minden emberben megtalalhato valamennyi archetipus es a talalkozas kodja donti el, hogy a talakozasnak milyen lesz a kimenetele.

40 eves nyitott gondolkodasu pasi vagyok. Partnereim szerint kicsit perverz. Imadok dugni. Dugni es nem szeretkezni. Nem szeretem ezt a szot. Nyalas. Szamomra a szex minel mocskosabb annal jobb. Viszont a legjobb baratom egy leszbikus no, akivel nem tudnek lefekudni, mert o a gondoskodo archetipusomat ingerli. Mellette allok mindenben es tamogatom. Olyan mintha a hugom lenne. A ferfiak genetikai kodja olyan, hogy szorni kell a magot, de hogy ez megtortenik-e azt a partner minosege hatarozza meg, hogy mit hoznak ki egymasbol. Van amikor csak a sarkanyt sikerul. :-)

Remelem hasznos voltam.

2019. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Minden nőt nem, de sokat.

Most is tart ez a korszakom.

Ahogy a mondás tartja.

Nem lehet minden nőt megkefélni, de törekedni kell rá.

De.

A törekvésben benne van a válogatás lehetősége is.

N65/F69, a pasi.

2023. febr. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!