Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, igaz az, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, igaz az, hogy ha tehetnétek, kb. minden nőt lefektetnétek?

Figyelt kérdés
Kort is légyszi és hogy volt e ilyen korszakotok.

2019. jan. 3. 09:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%

Mivel amúgy sem voltam sikeres sosem a lányoknál, ezért nem mondhatnám, hogy lett volna ilyen álmom. Igazság szerint a mai napig arra vágytam volna, hogy egy emberrel legyek együtt..

Szerintem leginkább azokat kapja el inkább ez a vágy, akik megtehetik. Akik látják azt, hogy mennyi nő fut utánuk. És ilyen esetben alakulhat ki egy ilyen vágy, hogy ha megtehetem, akkor használjuk is ki.


De szerintem ennyi erővel ez igaz a nőkre is :(, nagyon soknak nem elég az, hogy egyel legyenek, mert ugyan ez a kíváncsiság hajtja őket, hogy mással milyen lenne.


30/F.

2019. jan. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%

Nem, csak azokat a nőket, akik tetszenek nekünk.

32/f

2019. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
49%
Nem igaz. Csak a jónőket!
2019. jan. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
34%

Első vagyok: Én például ezért is vagyok egyedül. Saját magam választása persze, döntése volt.

Majdnem öngyilkos lettem miután egy számomra fontos személy kilépett az életemből. Sosem tudtam feldolgozni, csak elfogadni, hogy nem kellettem.

De viszont nem tudok már szeretni senkit.

Nem is érdekel az ismerkedés se. Igazság szerint mivel nagyon nem ment, meg nem is kellettem senkinek sem, nem is próbálkoztam ismerkedni. Akim volt vele is nehezen jöttem össze, másfél évig tartott.

Sosem volt értelmes kapcsolatom és tudom, hogy nem is tudnék semmit sem adni egy nőnek sem. Ezért nem is húzom se az ő, se a magam idejét ilyen dolgokkal.

2019. jan. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
66%

Nem. Nem igaz.


Ha nincs a nőben valami (külső vagy belső tulajdonság), ami felkelti a figyelmem, akkor nem érdekel egy estére sem.


Nagyon nem minden nőben (még a köz által bombázónak tituláltakban sem van meg ez a kis plusz, amitől szexuális vonzalmat érzek, és akkor ugye parkapcsolatrol még nem is beszéltünk, mert ahhoz sokkal több kell)

2019. jan. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
64%
Nem igaz, én például egy életre választó típus vagyok, igaz ez már nem jött össze... :)
2019. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
36%
megy a lepontozás...
2019. jan. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
58%
Ritka az hogy meglátok egy jó nőt és egyből elképzelem hogy dugom. Ahhoz nem csak jó nőnek kell lenni hanem például lélekben is megfelelő legyen. Kamasz koromban olyat gyakran elképzeltem hogy egy-egy szexi lányismerősömet például tapizom, de ez nem jelentette azt hogy a szexet is egyből elképzeltem vele. Ahhoz full extra jó nőnek kell lennie ninden téren.
2019. jan. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
46%
Csak, aki tetszik. S elég sok tetszik.
2019. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
31%

Csak azt aki tetszik, addig amíg nem találok olyat, aki nagyon tetszik, és én is neki, és akkor 1v1.

32/F

2019. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!