Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az érzelmileg kockázatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az érzelmileg kockázatos pasikat választják a nők?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Miért van az, hogy a nők kifejezetten azokat a pasikat kedvelik és azokhoz vonzódnak, akik számukra kifejezetten kockázatosak (érzelmi értelemben), míg akik szeretik, és akik mellett érzelmileg nagy biztonságban lennének, meg nem? Ez annyira evolúció-ellenesnek tűnik számomra.

Van egy lány, minél inkább bizonygatom neki, hogy velem nem járna jól, annál inkább ragaszkodik.


33/F



2019. jan. 2. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Azokat választják, akik jól néznek ki. Tényleg ennyi a titka. Nem a rosszfiúkat, nem az érzelmileg kockázatosakat, hanem aki jól néz ki. Aztán hogy ő jófiú-e, érzelmileg stabil, az másodlagos. Legyen helyes arca, annyi kell nekik.
2019. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Mert őket találják izgalmasnak és bár mondjuk anyagi értelemben a biztonságot keresik a nők, érzelmileg nem bírják az "unalmat" (értsd férfi nyelven: a nyugodt, békés életet).


Az evolúció nem mondja, hogy a nő gyerekének ugyanattól a férfitól kell lennie, mint akivel elhiteti hogy az övé a gyerek és felnevelteti.

2019. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sosek választottam az ilyen férfiakat. Akin látom, hogy zűrös, azt elkerülöm. Mondjuk nekem van józan eszem és önbecsülésem. Valószínűleg te vonzod az olyan nőket, akik azt hiszik, ők lajd megváltoztatják az ilyen zűrös alakokat. Persze ez sosem történik meg. Ha a lány racionális lenne, akkor már rég otthagyott volna. Sajnos sokan élnek álomvilágban.
2019. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem akkor is nagyon boldog lenne a nő, ha az illető kiválasztott jó pasit könnyen megkapná, csak sajnos ilyesmi az álomvilágban történik.


A valóságban az igazán vonzó férfiakra sok nő hajt, legalábbis érzi a férfi, hogy sok lehetősége van, emiatt válik “kockázatossá”, mert nem tud föltétlenül lehorgonyozni bármelyik nőnél.

Bár ez nincs törvényszerűen mindig így.

2019. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Azért, mert unalmas lenne az élet teljesen biztonságban. Az ember genetikailag kódoltan kíváncsi, határait feszegető, kihíváskedvelő lény és ez ebben is megmutatkozik. Egyébként ez a férfiakra is igaz. Akikért odavagyok, azok hamar lecserélnek, akiket meg hagyok teperni, azok oda-vissza lesznek értem.
2019. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Én próbálkoztam anno ilyen típussal , rà is csesztem, ( valószínű, hogy ezért is) a férjem egy megbízható,érzelmileg biztos pali.
2019. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Aműgy erngem az vonzott benne, hogy azt hittem , majd ÉN meg tudom vàltoztatni, ÉRTEM mindenre képes lesz....Aha. Esze àgában se volt, neki csak egy pipa voltam.
2019. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nyilván a lány még nem csalódott eleget, és ahonnan "jött" nem tapasztalt olyan faragatlanságot amit esetleg te mutathatsz neki. Ne aggódj, egy két nagyobb pofon és már nem a te típusodat keresi. Én is így voltam vele, mire annyi idős lettem (most) mint te, már a nagydumás csávók nekem nem sokat ütnek latba. Mutatni is kell többet. Nem véletlen, hogy egy 30-as nő már nem annyira hülyíthető mint a fiatal csitrik. Innen jön számtalan sztereotípia. Keresgélj a korosztályodban, ne a 20-on éveseket szédítsd. Mert az nem nagy művészet.
2019. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Azért, mert a megbízható, kiszámítható, női nyelven stabil férfiak unalmasak a nők számára. Úgyhogy amíg csak lehet, a rosszfiú típusú, öntörvényű és vad férfiak megszelidítésével próbálkoznak, általában mindhiába. Megtanulják a saját bőrükön, hogy ezekre a férfiakra egyáltalában nem lehet számítani hosszú távon, viszont az idő egyre sürgetőbbé válik. Úgyhogy idővel a nők belátják, mégis csak az unalmas férfiak egyikét kell választani, még ha azok nem is jönnek be szexuálisan, ilyenkor jön a 'beértem, megváltoztam' című szöveg, amit a naiv férfiak be is vesznek.
2019. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Hiába bizonygatod neki, ha nem vonzódik hozzád. Egyébként meg sokra nem mennél vele, ha te lennél a biztos pont, melletted meg keresi másoknál az izgalmat, amit te nem tudsz neki megadni, ha fejre állsz akkor sem. Engedd el. Törődj bele, hogy nem rád vágyik. Nem illetek össze.
2019. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!