Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érzelmileg kiégtem, vagy mi? 18/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmileg kiégtem, vagy mi? 18/f

Figyelt kérdés
Egy lánnyal ismerkedtem,tényleg annyira tetszettek a tulajdonságai,hogy azt hittem,na ebből nem lehet visszautasítás,és lehet esélyem nála. Nem így történt. Csak tűrtem a viselkedését hónapokon át,mert hittem abban,hogy olyan lesz mint az elején. Ebben is csalódtam,és azóta nem érdekel egy lány sem,nem váltanak ki belőlem semmilyen érzelmet. Az összes lány iránt csak közömbös vagyok. Nem tudok sírni,boldog lenni,vagy éppen dühös lenni. Semmilyen nem vagyok. Mint egy érzéketlen,érzelemmentes ember. Ha nevetek is,akkor legbelül tök üres vagyok. Vannak olyan lány ismerőseim,akiknél van esélyem,de ők nem jönnek be,nem rendelkeznek azokkal a tulajdonságokkal,mint ő. Hiába szebbek,ettől én még nem leszek senkibe se szerelmes. Ez csak ideiglenes állapot,vagy változni fog?
2019. jan. 2. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
18 évesen még ne égj ki lécci :)
2019. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értem a logikádat. Nem lehet visszautasítás, mert tetszett neked a lány?

Én akkor szoktam erre következtetni, ha én tetszem a másik illetőnek, bármennyire tetszik nekem valaki, abból miért kéne arra következtetnem hogy kölcsönös?

2019. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha neked egy kis csalódás elég ahhoz, hogy kiégj, akkor igen gyenge jellem vagy. Ha így folytatod, pár év múlva vagy pszichopata leszel, vagy öngyilkos. Szedd össze magad, férfi vagy nem? Akkor viselkedj is úgy. Lépj túl a bántódáson, mindenkit érnek néha rossz dolgok, de ez van, tovább kell lépni, ezek tesznek minket erősebbé.
2019. jan. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!