Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság elvárás, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság elvárás, hogy egy nő edzőterembe járjon?

Figyelt kérdés

Tehát nem az, hogy mozogjon, sportoljon valamit (futás, úszás, tenisz, balett, yoga akármi), hanem hogy konkrétan heti 3-6 alkalommal lejárjon a terembe néhány órára, és ez lehetőleg látszódjon is.


Miért nem jó, ha mást sportol?


Nem mindenki szeret kondizni.


2019. jan. 1. 11:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem provokáció de ilyenkor esélyes hogy a kedves kérdezőnek gyenge pontja a sport és ez látszódik is. Aki például alacsony és sikertelen a lányoknál annak sokszor meggyőződése hogy elvárás a lányoknak hogy egy fiú legalább 180 centi magas legyen.

A kérdésre válaszolva én sportolok rendszeresen és látszik rajtam hogy foglalkozok magammal. Ha egy lány megfelelően étkezik és jó a genetikája akkor jól fog kinézni, ebben az esetben felőlem nem is kell sportolnia.

Lehet csúnyán hangzik de igen nekem elvárás hogy egy lány teste ott domborodjon ahol kell. Igaz az állatvilágban sokszor a hímek a szebbek pl. páváknál, kacsáknál de embereknél pont ellentétesen kellene működnie a dolognak.

Lényeg a lényeg hogy jól nézzen ki a lány testre, azzal hogy ezt hogy érte el a kutya nem fog foglalkozni.

Egy sörhasú disznónak viszont semmiképp ne legyen már elvárás hogy neki őzike barátnője legyen mert ott nagy gondok vannak.

2019. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

amúgy ebbe én is belefutottam párszor ...

pedig 45 vagyok és 3 gyerekes anya


mondtam h én otthon edzek reggelente 1 órát (saját testsúlyos és súlyzós és némi joga elemekkel nyújtással) 5:00-6:00 között - egyszerűen nincs időm máskor

teljesen kiakadtak h mi az h otthon edzel miért nem jársz le stb... válasz : ha mondasz egy termet ami hajnali 5kor nyit és itt van 10 percre tőlem akkor lejárok :)



3 havonta konzultálok egy edzővel ha kell változtatok

de nem célom az h kigyúrt legyek hanem csak a mozgás miatt

mellesleg a gyerekekkel járunk úszni biciklizni kirándulni meg sok minden...

2019. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
60%

Nekem mindegy, hogy mit és hol, teremben, otthon, pályán, akarhol sportol.

A lényeg, hogy az egészségén és megjelenésén látszódjon az eredménye.

Természetesen ezt én is hozom.

2019. jan. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%
Mindegy a sport, csak legyen látszata és rendszeresen mozogjon.
2019. jan. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%
Én otthon taposom az ellipszis trénert, minden nap 60 percig. Elhatározás kérdése.
2019. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem - inkább az az elvárás, hogy legyen vékony anélkül, hogy a férfi egy centet belefizetne. Ez a "tök mindegy, hogyan, bár igazából brit tudósok kimutatták, hogy egy nő vékony, ha nem eszik össze minden szart, szóval elvileg nem kell mozognia"...
2019. jan. 2. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem iskolás koromból az az emlékem, hogy osztályonként volt 2-3 kövér gyerek a 19-25-ből. Szerintem ez azért annak volt betudható, hogy:

-minden nap elsétáltunk/bringáztunk az iskolába és vissza

-minden nap elsétáltunk/bringáztunk a barátainkhoz, aztán onnan valahová, majd vissza

-volt hetente legalább 2 testnevelés óránk

-ettünk valami reggelit, ebédet és vacsorát

A 2-3 aki kövér volt az osztályból, ők bejárósak voltak és nem voltak otthon barátaik/számítógépeztek/tv-t néztek otthon a szabadidejükben. Úgy kezdtek felhízni az emberek, ahogy változás állt be az életmódjukban.

Érdekességként még annyi, hogy lányokat nem igazán láttam elhízva akkor, inkább fiúkra volt jellemző.

32/f

2019. jan. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!