Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » VÉKONYABB fiúk/férfiak! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VÉKONYABB fiúk/férfiak! Ti járnátok olyan nővel, aki izmosabb nálatok?

Figyelt kérdés

Tehát nem egy izompacsirta csaj, csak lászik, hogy edz, nálatok vastagabb izmai vannak. (Comb, esetleg kar is)


És izmos lányok, ti járnáto nálatok jóval vékonyabb fiúkkal?


2018. dec. 30. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Járnák és jártam is ilyen nővel. Sőt még súlyra is majdnem 10 kilóval nehezebb volt mint én.


22/F

2018. dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
61%

nekem nem tetszik, ha egy fiú vékonyabb mint én!

mondjuk én 160 cm 50kg vagyok, tehát így értem.. szerintem vonzó, ha egy férfi férfias testalkatú!

de emiatt ne aggódj, ez a legkevesebb. senki sem így születik, pár hónap alatt te is változhatsz külsőleg, előnyödre!

:)

2018. dec. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Ha nem ez a leszálkásított keletnémet súlylökőnő, akkor különösebben nem izgatna a dolog. Fel tudok szedni már aránylag hamar én is izmot, mindezt úgy, hogy még terem is maradna fejlődni.

32/f

2018. dec. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen.

N

2018. dec. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen járnèk szívesen egy izmosabb nővel.
2018. dec. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%

A vékony férfiak mindenkivel járnának.


Te nem járnál olyan férfivel, aki pálcikának tűnik melletted.

2018. dec. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Simán, mivel ez a zsánerem. Meg sajnos nem önszántamból vagyok vékony :( persze dolgozom rajta.


27F

2018. dec. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, akkoriban elég vékony voltam, a volt barátnőm meg elég izmos, nagyobb termetű, magas, masszív.

Nem zavart minket.

2018. dec. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!