Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti jarnatok olyan fiuval, aki vekonyabb, mint ti?

Figyelt kérdés
Pl. vekonyabb combja meg karja van.
2017. jún. 21. 01:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem, mivel én magam egy elég vékony lány vagyok, szóval aki fiú létére még nálam is soványabb, az minimum vmi éhező.
2017. jún. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És nen a fiú miatt, mert nekem bejönnek a vékony fiúk is. Én érezném magam disznónak mellette. :(
2017. jún. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

Ha feltűnően, akkor nem. Tehát ha egyértelműen törékenynek érzem magam mellett, akkor nem. Nekem egy ilyen helyzet mindent előhoz a testvéri szeretettől az anyai gondoskodásig, de azt nem, amit egy férfinél érezni kellene. És ez nem a fiú ellen irányul, mert nagyon sokan nem tehetnek róla. Ennyi erővel én is lehetnék soványabb, meg miért vagyok ilyen "vaskos", lehetne mondani ezt is rá és jogos is lenne, mert nekem is annyiba kerül törékenyebbnek lenni egy fiúnál, mint egy fiúnak erősebbnek lenni nálam és ugyanannyira ott vannak a fizikai korlátok (csontozat, sokéves sportmúlt, stb.) mint nála. De ha nem megy, hát nem megy.


Vékony párom volt, minden csontja kilátszott... De nem tűnt bajnak, mert 30 centi magasságkülönbség volt köztünk, szóval így vagy úgy nagyobbnak tűnt nálam. És nem éreztem azt, hogy én fel tudnám kapni, de ő nem (fel tudtam amúgy emelni így is, mert egy súlyban voltunk, csak rajta másképp oszlott el). De aki velem egymagas, esetleg alacsonyabb és úgy vékony... Böhöm állatnak érzem magam mellette, pedig nincs rajtam fölösleg, formásnak tartom magam...

20l

2017. jún. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ez fura, nem tudom elhinni, hogy egy fiu nem bir el egy 50-55 kilos lanyt (legalabbis azt mondtad nincs rajtad felesleg). En kb 66 kg vagyok, 180 magas es tenyleg eleg vekony sajna, de azert nem okozott problemat 50 kilos lany megemelese
2017. jún. 21. 01:24
 5/22 anonim ***** válasza:

170 centi vagyok és 70 kiló... 9 évig triatlonoztam, rendszeresen edzek most is, nyom ennyit az izom is. Tényleg nincs rajtam felesleg, de nem abban az értelemben, hogy ropi vagyok. Látszanak a kockák a hasamon, ha befeszítek, és erősek a lábaim-karjaim... Nem nézek ki férfiasan, emiatt mondom, hogy inkább formás vagyok. És voltam több is, csak nyilván az élsport után kicsit változott a testem, meg nem csak izomból ment le.


Rengeteg olyan nő van, aki ha nem is izom miatt, de ilyen súlyban van, mert terjedelmesebb mellben, erősebb a csontja, vagy combosabb, vagy valami, ami nem feltétlen fölösleget jelent, hanem szimplán kicsit erősebb alkatot. Fölösleg nekem az, ami ha leülsz, hurkásodik meg lötyög rajtad össze-vissza...

2017. jún. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hát mivel én 52kg vagyok így elég érdekes lenne egy nálam vékonyabb fiúval, szval nem hiszem. Olyan lenne mint egy csontváz.
2017. jún. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha tudom, hogy bejövök neki az alkatommal és nincsen miatta kisebbségi érzése, tehát nem szeretne egy kigyúrt izompacsirta lenni inkább, és emiatt nem fog engem bántani azzal, hogy én vagyok túl testes, akkor járnék.:)
2017. jún. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a legtöbb 100 kiló fölötti lány járna.
2017. jún. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem. Eleve én is vékony alkat vagyok, és rendszeres mozgással tartom magam normál szinten, egyébként fogyásra vagyok hajlamos. Én teszek azért, hogy ne legyek sovány, voltam sovány, nem éreztem úgy jól magam, elkaptam minden nyavalyát vírusos időszakban (a vékonysággal párhuzamosan az immunrendszerem is gyengébb volt), és egy rakás egyéb hátránya is volt, szóval addig mentem, amíg nem találtam valami módszert, amivel legalább egy normál szintre nem hozom magam (ez evéssel nem sikerült). Nem járnék nálam vékonyabbal, mert az azt jelentené, hogy cseszik tartósan erőfeszítést tenni magáért (ebből kifolyólag bármi másért is). Nem kell, hogy a párom kimondottan nagyobb darab legyen nálam alkatra (mondjuk a túlsúly ugyanúgy hátrány), de vékonyabb ne legyen. Szerencsére nem jellemző, hogy egy férfi vékonyabb legyen nálam.
2017. jún. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Kepet.

N

2017. jún. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!