Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti jarnatok olyan fiuval, aki vekonyabb, mint ti?

Figyelt kérdés
Pl. vekonyabb combja meg karja van.
2017. jún. 21. 01:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha személyiségre és arcra bejön,lazán.
2017. jún. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Férjem alapvetően nem vékony alkat, sőt inkább mackós egy kicsit. De a lába annyira vékony mint egy 50 kilós hölgyé. Apósomé is ilyen. Ez genetika. Engem nem zavar, szoktam viccelődn oi vele.
2017. jún. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%
Nem, nem kell csontváz..!
2017. jún. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Barátom 60 kg, én 62 kg vagyok. Rajta semmi nem látszik meg, de tényleg, pedig sokkal több egészségtelen kaját eszik mint én. Három éve vagyunk együtt azóta én voltam 58-60 kg között, most 62 vagyok mert itt az érettségi izgulásokban rengeteg édességet ettem+nincs már heti öt tesim ami azért formában tartott öt évig, de hát kénytelen leszek elkezdeni edzeni, mert hiányzik a mozgás is. Hát néha amúgy zavar hogy vékonyabb nálam, néha nem...ha épp olyan korszakomat élem hogy semmi nem tetszik magamon akkor zavar, de máskor egyáltalán nem :D inkább tetszik, hogy vékony a barátom :)
2017. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Hát az nagyon durva lenne, ha nálam vékonyabb lenne (gondolom magasabb valamivel mint én), mert én 40 kiló vagyok...

Pedig alapjából véve bejönnek a vékony fiúk.

2017. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Bizonyos mértékig igen. Párom vmivel vékonyabb nálam... nem brutálisan sokkal vékonyabb, de vékonyabb (mindketten húsosabbak vagyunk). Olyannal már nem járnék, aki kb. feleakkora, mint én, annyira vékony.
2017. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

A barátomnak a lába sokkal vékonyabb az enyémnél (combja és a vádlija is), de a karja kétszer olyan vastag, mint az én karom.

Így számít? :D

2017. jún. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem. Jártam két vékony fiúval, rájöttem, hogy nem tudok vonzódni hozzájuk.
2017. jún. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Jártam. Sajnos nem tudtam elhinni, hogy neki 100%-osan tetszem. Meg a haverja le is dagadtozott engem (nem a szemembe)... most igyekszem fogyni.
2017. jún. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem.

1. vékony vagyok

2. aki nálam is vékonyabb az már anorexia kategória

3. ha meg alacsony+vékony, akkor az öcsikémnek nézném

2017. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!