Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek egy duci lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy duci lánnyal akkor is ha nem jön be?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy lánnyal, arcra nagyon szép de van rajta vagy 30 kiló plusz. Belsőleg is úgy tűnik egy húron pendülünk de valahogy zavar, hogy duci.

3 éve nem volt már senkim csak rövidebb kavarások, mindenképp randizunk még. Vágyok egy normális társra.

Szerintetek meglehet szeretni valakit annak ellenére is, hogy nem jön be rögtön külsőleg?

28F


2018. dec. 24. 21:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%

Te érzed, hogy van-e vonzalom, működhet-e?

Ha nem, akkor ne erőltesd.

2018. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
38%
Biztos hogy nem :D
2018. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
25%
Ne! Addig lesz kedves és rendes meg érdeklődő amíg le nem fogy. Mihelyst lefogy, hozzád sem szól többet. Tapasztalat sajna. (31/F)
2018. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nem működött. Hiába jó vele lenni egyszerűen nem érzem azt, hogy szexuálisan kívánom. Úgy meg mit ér az egész. Neki és nekem is jobb lesz ha nem erőltetjük.
2019. jan. 12. 08:01
 15/23 anonim ***** válasza:
10%
Nem jönnék össze túlsúlyos emberrel, ez is mutatja, hogy mennyire igénytelen és nem fontos neki az egészsége. Én képes vagyok heti többször eljárni és tenni magamért, a másiktól is elvárom, hogy ne csupa háj legyen. Pár plusz kg szerintem nem vészes, 30 eléggé... Nem tudom, hogy ő mit gondol magáról, betegség miatt ekkora vagy csak lusta, de én biztos nem mernék addig ismerkedni a helyében, amíg úgy néznék ki. Megkérni, hogy fogyjon le pedig hülyeség és kiábrándító is, magának kellene éreznie, hogy erre mekkora szükség van a mozgásra és a normális étkezésre.
2019. jan. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%
Kedves 15-ös! Megnézném a fejed, ha csak annyit, és azt ehetnél, amennyit/amit én eszem! Napi 4 órát mozgok heti 5x, és mégis túlsúlyom van. Elmentem egy dokihoz, hogy mondja meg mit tegyek még, és ő széttárta a kezét, és annyit mondott, hogy ebben az esetben nincs mit tenni, el kell fogadni. Ez tudod mit jelent? Hogy mikozben én 20 éve így sanyargatom magam eredménytelenül, odajön egy hozzád hasonló, hamburgert zabáló sggfej, aki jó géneket örökölt, és kioktat arról, hogy milyen igénytelen, és lusta vagyok. Tudod mit? Inkább legyen selejtes a testem ezután is, minthogy olyan buta, egoista, suttyó paraszt legyek, mint te!
2019. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
73%
Jól tetted, hogy így döntöttél, az a lány megérdemli, hogy egy normális, értelmes pasi szerelemmel szeresse. Te pedig megérdemelsz egy gyönyörű testű, és hozzád hasonlóan sekélyes, buta plázacicát. Sok szerencsét!
2019. jan. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%
13-as: egy jó indokot mondj, miért foglalkozzon ilyen gyökérrel, akár lefogyva, akár anélkül?
2019. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
38%
16: Ilyen nincs. Ha heti 4x 40 percet normálisan mozogsz mondjuk egy konditeremben, vagy akár otthon is tornával, vagy elmész futni.... és mellé normálisan eszel (kaloriabazis.hu lapot tudom ajánlani, megmondja miből mennyit ehetsz a céljaid mellé) akkor fogynod kell. Ha mégsem, akkor ki kell vizsgáltatni az okát. Az orvosod meg ne legyen balfék, irány pajzsmirigy vizsgálatra! Olyan nincsen, hogy valamit "csak el kell fogadni" mindennek oka van ezen a világon.
2019. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Biztosan nem. Már ennél jóval kevesebb felesleg is elég lenne, hogy nemet mondjak. Egy bizonyos szint felett már nem bírok rá felizgulni.
2019. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!